|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Јога вежби во тек на бременоста  
[Страница: 2 ]
30 Marie 32717 25.11., 21.46
Ki4iko
Предупредуваме: Онлајн линкови за вежби за трудници   8 lolla RR 16161 9.1., 10.57
Hopeful
 
Вежби во бременост. Да или не?  
[Страница: 2 3 ]
53 mami 47140 10.2., 21.46
MarigoldNeva
Прашања до стручно лице за јога вежби?  
[Страница: 2 ]
28 Julie1 22275 11.3., 23.36
Кона
Пешки со меше   24 vezilka RR 14972 19.11., 16.37
lolla
Места за вежбање за бремени жени   23 Julie1 23915 9.12., 17.11
lolla
Екстремни активности во бременост   13 Yummy Mammy 13424 12.6., 13.52
eleonorastrumica
Предавања за породување   12 Кона 14842 13.12., 21.19
lolla
Кегелови вежби   9 ripce 18929 4.1., 15.09
kikicka RR
Филипини: Стомачен танц за трудници   7 Julie1 14814 1.5., 12.31
Stefanija Stefi
Масажа за трудници   1 vezilka RR 13894 10.1., 15.41
LoveableMe RR
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?