|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Што ќе направите ако добиете непристоен предл...
12.3.2013 9:51:21   
Палешка РР
Сигурно сите сте го гледале филмот Непристоен предлог со Деми Мур и Роберт Редфорд.
На кратко - Деми Мур е омажена и со сопругот се во тешка криза. Роберт Редфорд и фрла око и добива предлог да помине една ноќ со него за милион долари. Таа прифаќа.....но на крај сепак останува со маж и.


Прашање за жените: Дали ако се наоѓате во ваква ситуација би прифатиле ваков предлог, ваши мислења околу тоа?

Прашање за мажите: Дали би се согласиле и на крај дали би простиле ваква авантура на вашата сопруга?


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Што ќе направите ако добиете непристоен п...
12.3.2013 9:58:08   
niki
zavisi koj e predlagacot, a i kolku e nepristoen predlogot, i kolku sme vo krizauser posted image
vo princip za pari ne se prodavam, a mozebi ne mi ja pogodile uste cenata
koj ke mu ja znaeuser posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Што ќе направите ако добиете непристоен п...
12.3.2013 9:58:25   
Slagjana
Моментално размислување ми е дека ќе го одбијам предлогот. Дури и ќе се налутам ако мм се согласи. Само ќе ни се разниша бракот со тоа. Не е за мене.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Што ќе направите ако добиете непристоен п...
12.3.2013 10:01:39   
Pepelaska *
Ако ми фати око сумата ке прифатам, криза е user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Slagjana)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Што ќе направите ако добиете непристоен п...
12.3.2013 10:04:45   
Палешка РР
Јас не сум размислувала, иако ја отворив темата, ама ако добијам таков предлог ќе сакам маж ми да не знае user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Што ќе направите ако добиете непристоен п...
12.3.2013 10:09:32   
Mihaela 2010

ИЗВОРНА ПОРАКА: Pepelaska RR

Ако ми фати око сумата ке прифатам, криза е user posted image



Da definitivno....jas bi prifatila a za mm...neznam treba da go prasamuser posted image

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Што ќе направите ако добиете непристоен п...
12.3.2013 10:13:29   
niki
oh pa ne bidete sebicni
obavezno bi mu kazala na mm i bi ja podelila dobivkata
nema smisla toj jaden da e bez pari i da se maci jas samo da uzivam na site polinjauser posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Што ќе направите ако добиете непристоен п...
12.3.2013 10:19:17   
mila28
Ако станува збор за истата сума сто Деми ја доби..прифаќам одма user posted image хахах

_____________________________

Your children will become what you are; so be what you want them to be

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Што ќе направите ако добиете непристоен п...
12.3.2013 10:32:43   
Octavia
Јас лично би одбила таков предлог ОСВЕН ако типот е некој со кој би паднала во искушение и без непристојниот предлог user posted image .
А за темава да цитирам една пријателка, демек дали мажот би прифатил, дали да знае (нели за ваква хипотетично-апсурдна ситуација) која рече „А бе ги зимам парите, во пакет со Роберт Редфорд и го оставам мм, нема тука што многу да мислам“ user posted image

(Одговор на членот mila28)
Непосредна врска до пораките: 9
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?