|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Крадење пелени -градинка Битола
12.8.2015 21:32:18   
majka85
Здраво, не знам дали постои оваа тема па затоа отворам нова.
Веќе цела недела детето е во јасли со нова негувателка која не го преслекува. Му носам по две пелени во ранец (полудневен престој). Пелените не ни ги враќа, а детето го враќа со истата пелена од дома. Кога ќе ја прашам дали е преслечено, ми вели да. Почнав да ги бележам пелените и сега сум 100% сигурна дека ги краде пелените.
Ме интересира дали некој има вакво искуство и некој совет што да превземам без да го влошам престојот на моето 17 месечно дете.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Крадење пелени -градинка Битола
12.8.2015 22:51:42   
kapina
Prijaavi na direktorkata na gradinkata oni odamna go pravat ova uste jas koga odev na gradinka ovde vo strumica go pravea ova

(Одговор на членот majka85)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Крадење пелени -градинка Битола
12.8.2015 23:12:53   
Snowhite RR
majka85 твојот пост е преместен ОВДЕ, а оваа тема ќе биде заклучена,
Патем добредојде на форумот, се надавем ќе се читаме и низ други повесели теми. Во меѓувреме можеш да ни се претставиш ТУКА

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 3
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Машко име
AdminВедран (35%)

Јане (15%)

Јован (50%)


Број на сите гласови: 139

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!