|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Гласањето започна, но вие се уште можете да го пријавите вашето дете за "Ѕвезда на бебе календар 2021

ОСНОВНА НЕГА

Ако имате проблем при гласање и пријава

Автор: Редакција Рингераја | 19.11.2019
image

Ве молиме детално следете ги упатствата

image

Гласањето започна, но се уште можете да го пријавите вашето дете за "Ѕвезда на бебе календар"

РИНГЕРАЈА НОВОСТИ

Избираме најфорумџии на 2014 година

Автор: Редакција Рингераја | 19.12.2014
image

За сите заеднички виртуелни и реални кафиња, за сите среќни и тажни мигови споделени со Рингераја, за сета ваша креативност несебично дадена, за слогата и мирот во ова големо семејство ВИ БЛАГОДАРИМЕ! Изберете ги најдобрите меѓу вас за 2014 година

image

Проектот Прегратка на дар, со ВАША ПОМОШ ги стопли срцата на сите болни деца во Македонија! Дојде ред да ги израдуваме и дечињата кои неуморно правеа играчки и ги подарија од срце!

image

Со помош на Вашите гласови, избрани се петте најкреативни фотографии, кои учествуваа во играта на подароци на Mama's. Погледнете кои се добитниците на пакети од Mama's

ЗА ЛИНО

Лино ве наградува за рецепт на месецот!

Автор: Редакција Рингераја | 1.4.2013
image

Објавете рецепт, гласајте и добијте награди!

image

Погледнете кои трите градинки кои победија со најмногу гласови и двете градинки избрани од жири комисијата. Им честитаме на победниците!

image

Мисијата на Прегратка на дар е исполнета! Заедно со Вас успеавме да ги насмееме сите болни дечиња за Нова Година и Божиќ. Ред е да се израдуваат и децата кои изработуваа играчки.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

/
Jana9

Dali vo edna grupa treba poveke osobi da gi cuvaat decata vo gradinka?

Da (100%)

Ne (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!