|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Викторија Бекам бремена со петто дете?!

Редакција Рингераја, 12.8.2013
Никогаш нема да речам никогаш за петто дете, изјави неодамна модната дизајнерка Викторија Бекам. Според Британски Телеграф, Викторија Бекам е бремена по петти пат! Дали насмевката на нејзиното лице почна да ја издава?

image
/11


 

Давид и Викторија Бекам наводно го очекуваат своето петто дете.

Brooklyn 13; Romeo 10; Cruz, 7 и ќерката Harper, 15 месеци наскоро ќе добијат братче или сестриче.

"Отсекогаш сме велеле дека сакаме големо семејство, а пет е нашиот среќен број", изјави Давид Бекам неодамна. "Ако сме среќни, се надеваме дека ќе добиеме уште едно дете."

 

Честитки!

 

1

 

2

 

 

В снимки, което изобщо не е в стила й. Това пък доведе до слуха, че Бекъмови ще увеличат броя на челядта си и Бруклин, Круз, Харпър Севън и Ромео ще се радват на ново братче или сестриче.

Прочети повече на: http://woman.hotnews.bg/n/viktoriya-bekum-bremenna-s-petoto-si-dete.25863.html

Тетанус
Тетанус е болест на централниот нервен систем која се карактеризира со грч на мускулите, како резултат на токсинот проду...
4
Егзема или атопичен дерматит
Егзема или атопичен дерматит е воспаление на кожата предизвикано од комбинација на наследни фактори и одредени надворешн...
4
Морската сол може да замени една рака лекови?
Морската сол се создава со природни процеси на испарување на солената вода, при што сите нејзини состојки остануваат зач...
4
Менструација за време на доење
Добивањето, или отсуството на менструација, кога мајката дои, често предизвикува грижи. Бидејќи нормалните граници се мн...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Dali?
Jana9

Vnimavate kakva hrana im davate na vasite deca?

Da (75%)

Ne (25%)

Ponekogas (0%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!