|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Видео: Документарен филм за Тоше Проески

Редакција Рингераја, 8.2.2015
Шест часа до небото е документарниот филм за Тоше Проески, кој вчера премиерно беше емитуван на програмата на „Ал Џезира Балканс“. Погледнете го

/11


 

За Тоше како личност и за неговата кариера, говорат неговите соработници и пријатели:


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Дојде есен мила
Детски песнички
3
Народни поговорки - В
Народни поговорки
3
Борис Трајковски
Трагично загинат претседател на Македонија
3
Тоше, Рингераја ТЕ САКА !
Среќен роденден ангелу наш!
3
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?