|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Тори Спелинг е бремена со четврто

Редакција Рингераја, 24.3.2012
Поранешната ѕвезда на Беверли Хилс 90210, која е во брак со Dean McDermott ги објави среќните вести на нејзиниот профил на Twitter

image
/41


 

 

Таа испратила порака: ”Во нашето семејство има возбудливи вести. Дин, Лиам, Стела, Хејти и јас сме возбудени што можеме да објавиме дека уште еден мал McDermott е на пат ”.

”Се чувствуваме навистина благословени бидејќи не најде уште еден ангел”.

Тори остана бремена само пет месеци по раѓањето на Хејти. Со оглед на тоа дека сите чекаат најмалку три месеци пред да ги објават среќните вести, најверојатно Тори Спелинг останала бремена во декември, па ќе го роди своето дете во октомври оваа година, известува  Daily mail.

38 годишната ѕвезда открива: ”Луѓето велат – О Боже, хаотично е да имаш две мали деца, а не па три или четири. Но тоа не е така. Одлично е да се има големо семејство”.

Дин додава: “Штом го видовме позитивниот тест, обајцата истовремено помисливме дека е време за четврто дете ”.

Cysticare таблети, помош при уринарни инфе...
HealthAid Cysticare таблетите се специјално формулирани со користење на природни и високо квалитетни билни екстракти кои...
3
Најчести симптоми на бременоста
Некои жени едноставно “знаат” дека се бремени од самиот почеток на зачнување на детето. Меѓутоа на други им се потребни ...
2
Хормон на бременоста – hCG
Клетките на растечкиот ембрион започнуваат да лачат хормон наречен хуман хорионски гонадотропин или hCG, супстанција кој...
2
Тестови за бременост
Дали сум бремена? Кога да направам тест за бременост? Кој тест за бременост е најточен?
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета


jovanka(100%)

(0%)


Број на сите гласови: 15

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!