|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Методите на воспитување на Меган Фокс

Редакција Рингераја, 5.4.2016
Ќе те одгледам и ќе ти дадам крилја

image
/11


 

Меган Фокс е една од најубавите, познати и богати жени во светот, но тоа не и пречи да биде вистински посветена мајка. Таа им  обезбедува се што е потребно на своите синови, но категорично им забранува да гледаат телевизија и да си играат со таблет.  

"Не сакам моите деца да се зависници од технологијата. Им дозволувам повремено да гледаат телевизија, но тоа се случува навистина ретко. Претпочитам да ги направам" уметнички хипици "отколку модерни деца кои се заинтересирани само од компјутерски игри. Исто така мислам дека телевизијата би влијаела многу негативно врз развојот на Ноа и Боди. Сакам моите деца да имаат високи вредности и да можеме да одржиме добра комуникација. Се обидувам да ги научам да бидат активни, затоа постојано правиме нешто заедно.
Немаме многу време за одмор, но знам дека напорите ќе вродат плод и дека ќе одгледам две прекрасни момчиња. "

29-годишната актерка дефинитивно се гордее со своите деца и често го покажува споделувајќи нивни слики на Instagram. Една од последните е со неа и помалиот син нејзин Боди со текст:

"Ќе те одгледам и ќе ти дадам крилја"

Децата нека се досадуваат за летниот распу...
Дали ги забавувате вашите деца со часови по танцување, часови по пливање, часови за готвење или тенис лекции за време на...
6
Побрзо стареат жените со едно или повеќе д...
Изгледа дека популарното мислење дека мајките стареат побрзо поради стресот и не е баш вистина. Ова го покажале резултат...
6
Убоди и каснување од инсекти
Двата најголеми ризици од убоди и каснувања од инсекти се алергиски реакции и инфекција
5
Брачни правила кои треба да се прекршат – ...
Сопружниците би требало се' да прават заедно, да го надминат секое несогласување, а прита да не се скараат, да ја помина...
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Simona
DARKMASTER

?

da, mnogu e ubavo (7%)

da (37%)

ne bas (34%)

ne (15%)

ic ne e ubavo (7%)


Број на сите гласови: 41

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!