|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Кума на ќерката на Бијонсе е...

Редакција Рингераја, 27.1.2012
Иако нема ни месец дена, малата Blue Ivy Carter е главна тема на сите светски медиуми

image
/11


 

Пејачката Бијонсе и раперот Jay Z за својата ќерка веќе бараат училиште во кое ќе учи, а се чини дека избрале и кума на мала Blue.

Како што пренесуваат светските медиуми, кума на девојчето ќе биде познатата ТВ водителка Опра Винфри.

Опра нема свои деца и често истакнува дека децата кои го посетуваат училиштето, кое таа го изгради во Јужноафриканската Република, се нејзини деца.

 

 

 

 

 

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Што да се прави со бактериите во носот?
За жолто-зелениот секрет од носот е потребна антибиотска терапија. За бистар секрет не е потребна терапија! Тоа е исправ...
5
Кортикостероиди за дерматолошка примена
Кога ќе се спомне кортикостероид, кај родителите веднаш се појавува страв, недоумица и се поставуваат безброј прашања - ...
4
“Грешки” кои ги правиме со новородените бе...
Никој не знае како да биде родител, се додека не добие бебе. Повеќето родители ќе ви кажат дека правеле погрешни работи ...
3
Крем за сончање на деца и возрасни - има р...
Пред сe, дали секој треба да применува различни средства за заштита од сонце?
3
Анкета

Одмор.
пеперутка16

На колку месеци би го однеле вашето бебе на море?