|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Емотивно запросување во породилна сала

Редакција Рингераја, 31.5.2021
Емотивно видео од момче кое ја запросува својата партнерка само неколку моменти откако таа се породи стана вирално - собра повеќе од 12 милиони прегледи на Интернет

image
/11


 

На снимката која предизвикува солзи се гледа како бабиците ја предаваат Ализа Родригез (19), нејзиното новородено девојче Езрах, во Медицинскиот центар Олбани во Newујорк заедно со белешка од нејзиното момче Девонта Гонзалес.
Емотивната нова мајка може да се забележи како ingирка на малата Езра пред да забележи дека картичката лежи на нејзините гради. Симпатичната рачно изработена картичка гласи: "Здраво мамице! Многу ми е мило што конечно сум тука!

На снимката која предизвикува солзи се гледа како бабиците ја предаваат на Ализа Родригез (19), нејзината новородена ќерка  Езрах, во Медицинскиот центар Олбани во Њујорк заедно со белешка од нејзиното момче Девонта Гонзалес.


Погледнете го ова емотивно запросување.

 

 

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Чувствувате студ за време на бременоста-да...
Дали чувството на студ за време на бременоста е нешто за што треба да се грижите?
4
Шесте среќни месеци од вашата бременост
Како лета времето, нели?
4
Видео: Избра БЕБЕ иако животот и висеше на...
Нема ништо посилно на светот од желбата на жената да стане МАЈКА! Оваа жена избра БЕБЕ иако нејзиниот живот беше во опас...
4
Трудничкото стомаче на Алиша Милано
Алиша Милано, која со сопругот Дејвид Буглиари го очекува своето второ дете, гордо го покажа трудничкото стомаче на Инст...
4
Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?