|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
[Забременување]
Сакаме нов член 
За овулацијата, најдобар период за забременување, верувања, совети, исхрана …
786556 RE: Знаци на бременост II ..
25.2.2017 13:13:30
Sunshine88
 
RR team , LoveableMe RR , Hopeful RR   
Проблеми со забременување 
Неплодност, постапки...
20739558 RE: Гребење на матката за поу ..
22.2.2017 12:52:16
MademoiselleNina
 
RR team , LoveableMe RR , Hopeful RR   
Посвојување, згрижувачки семејства 
Правни постапки, време на чекање, како да се започне тој процес, на кого да се обратите...
731565 RE: ПОТРАГА - биолошки родите ..
21.2.2017 3:48:58
Marko Ivanovic
 
RR team , LoveableMe RR , Hopeful RR   
Заедничка надеж 
Да разговараме за секојдневни работи
469091 RE: Бремена сум!!! ..
25.2.2017 16:28:08
pocetokk
 
RR team , LoveableMe RR , Hopeful RR   

Оди на:
Анкета

Кое име е поубаво за син ми?
Katerina87

Кое име е поубаво за син ми?