|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  8 9 10 11 [12]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија!
20.12.2014 15:43:29   
tincule
Ауууу честитки за добитницитеuser posted image Ама јас сум живи смешки сега видов за играва и приметив па овде цела дебата user posted image user posted image А знам дека и пред некој месец исто имало јас покасно видов и си се видов номинирана ама возот поминал user posted image user posted image user posted image ептен сум аут пошто некогаш на брзинка листам дали има нешто ново што како и толку. Уште еднаш честиткиuser posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 276
   RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија!
21.12.2014 13:03:44   
caciana
I mene mi stignaa podarocite. Prekrasni seuser posted image Blagodaram za nagradata user posted image

_____________________________

Life is party :D :*

(Одговор на членот tincule)
Непосредна врска до пораките: 277
   RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија!
23.12.2014 15:05:05   
Melanija RR
Благодара на Рингераја.мк што овозможи ваква игра, а посебно и за Саносан кои подарија прекрасни производи user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 278
Страница:   <<   < Претходна страница  8 9 10 11 [12]
Страница: <<   < Претходна страница  8 9 10 11 [12]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?