Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Рингераини подароци



Порака


vezilka RR -> Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (7.10.2013 15:20:34)

Од денес стартува нова наградна игра. Најактивниот форумџија кој во периодот од 07 октомври до 07 ноември ќе има најмногу постови ќе добие пакет производи и подароци од Саносан. Што треба да направите? Да пишувате на темите на форумот и да се дружите со нас, и истовремено можете да си добиете и награда.

Правилата за играта можете да ги прочитате тука.

Ајде да видиме кој ќе биде најактивен. Еден, два, три, и почнувамееее!!




vezilka RR -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (8.10.2013 11:18:34)

Дечки, како стоиме, кој ќе си земе подароче?




Палешка РР -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (8.10.2013 12:48:58)

Мислам дека се работи за убави колекции на производи.
Па ајде да се активираме [sm=bravo.gif]




AneLav RR -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (8.10.2013 15:20:19)

Ги немам користено производите искрено ама ги имам видено во неколку бебешки списанија на реклама. Па да се обидеме да ги освоиме.[sm=bravo.gif]




AnnaMolly RR -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (8.10.2013 15:30:05)

Одлична мотивација, производите им се феноменални. Пишувајте што повеќе за да си добиете награда!




Bethany -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (8.10.2013 15:40:46)

Јас сакам подароци, а ти? [sm=smiley4.gif] [sm=kuza.gif]




Annet -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (8.10.2013 16:14:15)

Ne deka ke se umilkuvam,ama navistina jas za Iva od ragjanje ja koristam Sanosan kolekcijata.Preubava e,a baska i masloto za strii e fenomenalno.
Bravo za idejata,se nadevam deka ke pisuvame poveke,ke se druzime,i ke imame poveseli temi za muabet :))
(nemozam da se logiram od Chrome,se kradam od Operava na maz mi,neznam zosto nemozam da se logiram,m??)))




deluxe -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (9.10.2013 6:58:28)

Ајде да пишуваме[sm=smiley1.gif] Баш ме интересира која рингерајка ни е најактивна[sm=kuza.gif][sm=kuza.gif]




AnnaMolly RR -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (9.10.2013 10:21:42)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Annet

Ne deka ke se umilkuvam,ama navistina jas za Iva od ragjanje ja koristam Sanosan kolekcijata.Preubava e,a baska i masloto za strii e fenomenalno.
Bravo za idejata,se nadevam deka ke pisuvame poveke,ke se druzime,i ke imame poveseli temi za muabet :))
(nemozam da se logiram od Chrome,se kradam od Operava na maz mi,neznam zosto nemozam da se logiram,m??)))

Јас потврдувам дека е така! Знам колку имасе мака ти и дека колекцијата ти помогна!




miana -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (9.10.2013 11:19:58)

И јас сум ја користела Саносан колекцијата за двете керки. Навистина се добри. Ја имам и торбицата. Марамиците во кутија се преубави,кутијата си ја користев долго време,додека не порасна керками за да успее да ја искрши. Ајде да видиме која е најактивна [sm=smiley1.gif] Ајде трудници,активирајте се малку,ова ке ви дојде таман за после породување.




AneLav RR -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (9.10.2013 12:25:23)

Ги има во сите аптеки или?




miana -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (9.10.2013 12:37:02)

vo site dobrosnabdeni marketi i vo aptekite,




zzaa -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (9.10.2013 15:16:30)

Jas prv pat slusam za ova kolekcija, ja nemam ni primeteno po marketite, bidejki koristam samo bekutan.
Ajde neka si ja dobije taa forumzija koja si ja koristi.




Felly RR -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (9.10.2013 21:21:34)

Па зошто не и ти ззаа?[sm=smiley36.gif] Може и некој што не ја користел до сега, па може ќе му се допаднат производите. Ајде да видиме која ни е најактивна рингерајка [sm=kuza.gif]




Snowhite RR -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (10.10.2013 1:11:03)

Ете два дена ме нема и новини, па тука имало нов натпревар, ајде да видиме кој ќе победи, ова е индивидуален натпревар м?
Ајде тогаш и јас да се активирам




bucko mal -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (10.10.2013 5:09:31)

Nova nagradna igra[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Jas se nagradi si dobivam,moze I sega da vi zemame nagrada[sm=smiley1.gif]
Obozavam da ve citam koga se natprevaruvate.Taka ste mi aktivni, polni so pozitivna energija[sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




niki -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (10.10.2013 12:27:02)

ovoj natprevar mi prai merak ama nemam vreme, kaj sega najdovte
[sm=bravo.gif] eve bar ke navivam da pobedi najaktivnata RRajka[sm=kuza.gif]




Felly RR -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (10.10.2013 14:09:09)

Ники, па цел месец е ова, што се секираш. Имаш време да бидеш активна. И да пропуштиш една недела, ќе си надокнадиш другите [sm=smiley1.gif]




Палешка РР -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (17.10.2013 12:06:39)

Инаку уште трае играта на подароци [sm=smiley36.gif]
Па ајде да видиме кој ќе добие подарок од Саносан. [sm=smiley1.gif]




Snowhite RR -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (3.11.2013 1:46:05)

До каде сме овде рр-ки? Има некоја ранг листа или на крај ќе дознаеме? Ајде женички пишувајте уште неполна недела остана за да си земите подароче[sm=smiley1.gif]




niki -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (3.11.2013 18:00:16)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite RR

До каде сме овде рр-ки? Има некоја ранг листа или на крај ќе дознаеме? Ајде женички пишувајте уште неполна недела остана за да си земите подароче[sm=smiley1.gif]


jas mislev zavrsil ovoj natprevar




Snowhite RR -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (3.11.2013 23:17:57)

Не не, до 7ми трае уште неколку дена





Felly RR -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (7.11.2013 9:11:49)

Ајде рингерајкиииииии, уште денес може да собирате постови, па утре да видиме кој ни бил најактивен на форумот!!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




niki -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (7.11.2013 9:18:06)

ooooooooo pa ajde zeni edna zavrsnica da udrime[sm=smiley36.gif]




Felly RR -> RE: Подароци од Саносан за најдобриот форумџија! (7.11.2013 9:27:17)

Ние на крајот сме секогаш најдобри, нели ники[sm=smiley36.gif]
Ама, крајот го краси делото!!!




Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>