|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Неничка е пред мене
13.7.2009 8:12:56   
Еца
Драги мои има некој пред мене што ќе донесе на Рингераја ново бебе!user posted image Тоа е Неничка.Па бидејќи денот се ближи тука заедно со неа да ги броиме деновите до новото бебенце.Јупиииииииииииииииuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Неничка е пред мене
13.7.2009 8:31:38   
mami
ајде Неничка, со тебе се сите членови на ррuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Неничка е пред мене
13.7.2009 14:39:11   
mis.
Колку ми е само жал што ќе го пеопуштам славењето за новите рингарајковци.user posted image Се спремаме за на одмор,не сум сигурна но изгледа нема интернет во крани.Во секој случај го носиме лаптопот со нас па ако има интернет тука сум за мекици

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Неничка е пред мене
13.7.2009 14:45:14   
mami
ааа абе мислам дека на некои плажи воведоа вајерлес така да ако не не дружиш тешко тебеuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Неничка е пред мене
13.7.2009 14:48:19   
mis.
ако има сигурно ќе се дружиме ако не user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Неничка е пред мене
13.7.2009 16:48:38   
Еца
Неничка само уште да ни кажеш дали носиш машко или женско?user posted image Првите две бебиња на рингераја беа девојчиња, па со какво бебе ќе не израдуваш ти?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Неничка е пред мене
13.7.2009 20:35:16   
nenicka
па да ви кажам и на мене ми рекоа дека ке биде девојценце а и прво ми е.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Неничка е пред мене
13.7.2009 21:00:16   
mami
женска годинаваuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ајде мила чекаме на третата принцеза

(Одговор на членот nenicka)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Неничка е пред мене
13.7.2009 21:14:40   
haley
Мене  ми е исто терминот 10.08 (10дена порано оти закажан ми е царски) и очекуваме user posted image
:)
изгледа вторава половина на 2009 е исклучиво женска user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Неничка е пред мене
13.7.2009 21:20:17   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image мила ставена си ни  на список..значи бидејки како и повекето од вас ке го пропуштам летувањето годинава ке бидам тука за да ги дочекаме вашите мали сонца и да правиме мекици во барот

(Одговор на членот haley)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Неничка е пред мене
13.7.2009 21:41:04   
haley
ООо фала мами за листата , .. инаку што фино, ќе се изнаслушаш радости и офкања (кој како) :)) 

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Неничка има ќерка
20.7.2009 18:47:23   
nenicka
da vi se pofalam   moeto angelce se rodi
na 17.07.2009 vo 23.55  i se vika angela


< Поракaта ја уредил Elena -- 20.7.2009 22:31:19 >

(Одговор на членот haley)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Неничка има ќерка
20.7.2009 19:16:31   
Aleksandra
Lele Superuser posted image user posted image , Neka e ziva i zdrava Angela, golema da raste. Sto e ova samo zenski bebinja, se gleda deka nie sme POSILNIOT POLuser posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 20.7.2009 22:31:35 >

(Одговор на членот nenicka)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Неничка има ќерка
20.7.2009 21:18:56   
mami
 user posted image нека е жива и здрава Ангела...да е најубава и најсрекна на свет, да ја следи само здравје и љубов во животот

< Поракaта ја уредил Elena -- 20.7.2009 22:31:49 >

(Одговор на членот Aleksandra)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Неничка има ќерка
20.7.2009 21:20:13   
***Lide***
Neka e zdrav i ziva Angela sekogas da e vesela i srekan opkruzena so mnogu ljubov i vnimanie user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 20.7.2009 22:32:05 >

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Неничка има ќерка
20.7.2009 21:20:30   
srnicka
Ajde ziva i zdrava da e, golema da rasteuser posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 20.7.2009 22:32:20 >

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Неничка има ќерка
20.7.2009 21:32:53   
karla
neka e ziva i zdrava kerkickata i kako i imeto sto go nosi neka bide angelce koe ke donese radost i srekja vo Vaseto semejstvo! Pozdrav

< Поракaта ја уредил Elena -- 20.7.2009 22:32:34 >

(Одговор на членот srnicka)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Неничка има ќерка
20.7.2009 22:05:11   
Еца
user posted image user posted image user posted image Се роди уште едно ангелче на рингераја, јупииииииииииииииии, е веќе јас сум на редuser posted image Да е жива, здрава, да ја следи многу среќа и само насмевки на лицето нејзино.Голема да растеш Ангела, богатство на мама и татоuser posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 20.7.2009 22:32:46 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот karla)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Неничка има ќерка
20.7.2009 22:15:44   
biljanaM
user posted image user posted image user posted image супер уште едно бебенце.....годината е женска по се изгледа....да е жива и здрава Ангела....Еленче ти си на ред срцка...

< Поракaта ја уредил Elena -- 20.7.2009 22:32:58 >


_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Неничка има ќерка
20.7.2009 23:03:36   
bambi
nenicka nevi vi e ziva i zdrava kerkickata golema da raste, srcence na mama i tato  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Неничка има ќерка
21.7.2009 10:23:31   
Палешка РР
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Нека е живо и здраво третото бебенце на Рингераја. Честитки за среќната мајка user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот bambi)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Неничка има ќерка
21.7.2009 10:37:17   
big_mama817
neka e ziva i zdrava i golema da rasteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Неничка има ќерка
21.7.2009 12:18:08   
Nikolina
Ајде Неничка честититкиuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image и од мене да ви е здрава и жива керкичкатаuser posted image ,голема да расти да ве слуша и да биди паметна,се надевам убаво помина и сега супер се снаоѓаш во мајчинството инаку да супер ви реков јас женска година ама ќе видиме до когаuser posted image user posted image user posted image user posted image .поздравчееее

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Неничка има ќерка
21.7.2009 17:41:59   
Adrijana
Cestitki , cestitki, da e ziva i zdrava i golema da rasneuser posted image user posted image  I mnogu ubavo ime imauser posted image user posted image

(Одговор на членот Nikolina)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Неничка има ќерка
21.7.2009 18:38:40   
denicka
definitivno zenska godina user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Neka e ziva i zdrava i goooooolema da raste i sreka i ljubov da ja opkruzuva od mama i tato i .......... user posted image  pozdravce!!!!

_____________________________

Bless and you will be blessed!

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?