|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Елена е на ред
9.7.2009 12:00:06   
mami
ајде мила ти си следна на список...user posted image user posted image user posted image user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Елена е на ред
9.7.2009 12:36:40   
Nikolina
Еленце како си ми?арничка ли си? како со жешкото,ајде ти попрва ќе ни се спсишuser posted image мене од што ми е жешко неможам ни да спијам ни да јадам ни да дишам само на вода сум и на овошјеuser posted image user posted image user posted image ајде поздравчеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Елена е на ред
9.7.2009 22:13:11   
Еца
Еве баш денес бев на гинеколог да земам упат и она што ме радува е што мојот гинеколог ке дојде на породувањето, заедно со маж ми, па се надевам се ќе биде добро. И покрај напорните денови, се чувствувам супер, па како е Господ никој не е.user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Nikolina)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Елена е на ред
9.7.2009 22:19:35   
mami
Значи подобро од ова и неможеш да посакаш..сите познати таму..супер ке ти биде ке видишuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Елена е на ред
9.7.2009 22:27:10   
niki
Ajde so lesno Elena, pa da mu se raduvame na tretoto devojce na ringeraja.
Lele kolku sakam devojcinja...............

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Елена е на ред
9.7.2009 22:33:17   
biljanaM
Еленче а кога ти е ПДП (Последен датум за породување)?

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Елена е на ред
9.7.2009 22:58:04   
biljanaM
Видов во термин за породување Еленче имаш уште малце време.....само позитивно слушај релаксирачка музика и не мисли на породувањето.....

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Елена е на ред
22.7.2009 22:19:49   
mami
е да..сега нема бегање, дефинитивно е следна..ајде миличка со лесно само да бидеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 8
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?