|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 8 [9] 10   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 23:05:46   
Весна
ИЗВОРНА ПОРАКА: Палешка

Леле сега колку најмногу ми е мака што не дојдов, ќе си пукнам, туку памет за другиот пат. Леле па колку ми е криво што не ги исштипав тие образите на Јанаааа...user posted image user posted image user posted image
Баш ми е драго за вас! user posted image



Оооој мила, па јас до последен момент се надевав дека можеби ќе дојдеш, онака потајно си помислував дека можеби сакаш да не` изненадиш, онака наеднаш да ни се појавиш со Миа во раце и батето и` и татето и`. Па и не мора де да има некој настан за да ни дојдете паааа. Ајде лека полека се затоплува па те чекаме во Н. Лисиче.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 201
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 23:10:56   
Maca25
И мене многу ми е криво што не дојодвме, гледам супер сте си поминале. Нина цел ден имаше температура, не можеше да спие, не јадеше, кенкаше, полудевме.
Се надевам дека набргу ќе има некоја средба!!!


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 202
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 9:55:48   
lila_mk
i nie bevme vcera na bebe saem super bese , bev i na vasiot stand ama bevte nesto angazirani so nekoi decinja i da ne pravime guzva i nie prodolzivme, mnogu sakam da ve zapoznaam.aaaaa i tuka da se pofalam, pobedivme vo trkata so lazenje na bebinja, merak mie ,,,,user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 203
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 10:21:18   
Adrijana
Eve i od moite sliki

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________



(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 204
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 10:23:08   
Adrijana
user posted image
user posted image
user posted image


_____________________________



(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 205
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 10:33:13   
mis.
Многу убави слики,сите сте топ спремни за саемотuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 206
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 10:35:21   
Rossana
Site ste mnogu ubavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image do site vas.  Ah ziva ke se izedam sto ne bev tamu. Ke ima li dogodina bebe saem?

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 207
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 10:38:15   
mother 29
сите сте убави ,најубавиuser posted image ..
туку дај кажете што имаше  друго,ги подновивте дечињата со нешто??????
што најмногу ви се допадна ,а што не?

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 208
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 10:49:42   
Adrijana
Bendivme edno fustance za Eva sto kostase 1600 denariuser posted image i ne i kupivme normalnouser posted image

_____________________________



(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 209
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 10:49:43   
topce
јас се извинувам што не можевме да присуствуваме меѓутоа јас имав здравствени проблеми кои налагаа да си седиме дома user posted image user posted image

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 210
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 11:04:37   
lilit
Na bebeto mu kupivme nuk sise so cucla ete toa.
user posted image

(Одговор на членот topce)
Непосредна врска до пораките: 211
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 13:02:53   
Mila na mama
ИЗВОРНА ПОРАКА: mother 29



што најмногу ви се допадна ,а што не?



Најмногу ми се допадна што се видовме, се подруживме, се посмеавме жени супер сте и имате најслатки дечиња. А саемот како манифестација не беше ништо посебно и не ми остави некој којзнае каков впечаток. Хаос на 2 тркала со дупнати гуми.user posted image
п.с. mother29  ни фалеше твојата енергија.

< Поракaта ја уредил Mila na mama -- 26.4.2010 13:03:18 >


_____________________________

love u all

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 212
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 13:18:47   
Medo
Да кажам дека и нас не ни остави посебен впечаток саемот од причина што за нас немаше ништо. Всушност, ние и не ни баравме нешто да купиме, па можеби затоа се такви чуствата. Ива спиеше пола шетање. Од облека имаше убави работи, ама цените беа така малце страшни (барем тоа што успеав да ѕирнам - што вика Андријана, нормално не купивме). Се надевав дека ќе се запознаам со некој од рр, ама бидејќи бевме во сабота, ама баш никој немаше на штандот освен девојката што седеше таму (на која и го заборавив името - се извинувам). Се сликав од мерак, ама во на мм мобилниот останаа сликите, па ќе прикачам подоцна.
Се надевам дека ќе има друга прилика да се запознаеме.

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 213
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 13:59:01   
ikipp
dobro site ste bile,jas vidov samo nekolku,kaj bev jas?user posted image

(Одговор на членот Medo)
Непосредна врска до пораките: 214
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 14:00:07   
ikipp
i kupivme na deana kniga i igrace, a na daria cucli od 300 denari,i gi nejke,ke se izedam ziva sega,taka za ukras ke mi ostanatuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот ikipp)
Непосредна врска до пораките: 215
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 14:05:26   
mami
колку само ми беше мило што ги видов сите што ги видов..бебушките ни се најубави на свет...Криво ми е што мораше да си одиме, ама мм само што беше вратен од пат и беше уморен а и на Лука му се спиеше..заспа во кола и продолжи дома цели 3 часа да спие :)))
Саем ко саем...освен коцките кои беа прекрасни, ама скапи друго и не ми се допадна..има чувство дека цените се саемски напумпаниuser posted image

(Одговор на членот ikipp)
Непосредна врска до пораките: 216
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 14:07:15   
ikipp
jas mami tebe ne te vidovuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 217
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
26.4.2010 14:49:00   
mamasane
Навистина убаво си поминавме со Никола, уживање беше да се биде во друштво со сите кои беа таму. А за дечињата што да се каже, секое детенце слатко и убаво на свој посебен начин.  

(Одговор на членот ikipp)
Непосредна врска до пораките: 218
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
27.4.2010 11:39:49   
profesorica
Икипп, мами си отиде пред да дојдеш ти.

Инаку јас вчера неколку пати пробував да пишам на темава ама се ми кочешем, па ај да дадам коментар и јас.Саем ко саем, битно ми беше рингераја и сите што ве видов.

user posted image
Цацко Дамјан мене ме игнорира па камоли останатите- тоа му е некој период- се прави важенuser posted image user posted image user posted image

user posted image
првата средба на љубовџиите!!!
user posted image
групна слика- Весна ма- не те познав- извиниuser posted image user posted image user posted image
user posted image

user posted image

снашката- смок ском смокuser posted image

user posted image

еве ни ја снашка број дваuser posted image user posted image user posted image


user posted image
user posted image
дамјан се заљуби во еве ова!!!





_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mamasane)
Непосредна врска до пораките: 219
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
27.4.2010 20:55:53   
Весна
Како ма не ме позна, туууу! Со Дамјан веднаш ве видов и додека да стигнам до вас ве снема. Оваа мами женскобебегмечачка :))) ме замаја. И потоа на секунди ве гледав, сад је видиш, сад је невидиш приказнава. user posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 220
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
28.4.2010 9:40:09   
profesorica
user posted image user posted image user posted image епа ајде де, не стоиме ние на едно место- темпераментuser posted image user posted image user posted image + ни се спиеше многу - ај на следно дружење ќе се изгушкаме.море треба да почнам и јас изгледа да гмечам женски бебиња може ќе ме фати мајата за цурицаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 221
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
28.4.2010 21:42:30   
pacuvce
Бевме во саботата и купивме седиште за во кола за Бојан...Планиравме да одиме и во недела,меѓутоа моравме со Андреј да учиме за тест за во понеделник,а ако излезевме ќе го изгубевме цел ден и ништо од учењето...А саемот како саем...Многу скапи работи,кои јас ниту во сон не би ги купила...Непотребно фрлање пари за мали партали...Ајде следната година,здравје...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 222
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
28.4.2010 22:38:27   
Snowhite RR
Гледам убаво сте си поминале на бебе саем, ви завидувам, ама тоа е тоа, здравје следната година ќе го посетиме

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 223
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
28.4.2010 22:43:04   
Rossana
ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite

Гледам убаво сте си поминале на бебе саем, ви завидувам, ама тоа е тоа, здравје следната година ќе го посетиме


i nie user posted image user posted image user posted image edvaj cekam

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 224
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
28.4.2010 22:56:03   
sweety***
i nie bevme vo sabotata i mnogu ubavo si pominavme osvoivme prvo mesto vo lazenje a i si se podnovivme so sediste za vo kola i cadorce za kolickata patem i si dobivme mnogu kasicki sokcinja pudingcinja mnogu ubavo zdravje dogodina pak ke odimeuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 225
Страница:   <<   < Претходна страница  6 7 8 [9] 10   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 8 [9] 10   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?