|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 12:20:54   
Tanja K.
Bidejki ubavo si pominuvate,ja cekam Eva da stane i so Elena i Eva doagameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Pozdravce se gledame podocna

(Одговор на членот karla)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 13:00:36   
mami
juhuuuu...pozdrav od bebe saem...site sto nema da dojdete propustate ubava zabava....ve gushka mami

p.s. se izvinuvam za latinicata ama ne go znam kompjuterov i ne sakam da cepkam>)

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 13:55:52   
mis.
Искрено ви завидувам дека сте таму сите собрани а јас ќе ве дружам само преку интернет.За жал излегуваат непредвидени работи кои човек не може да ги планира па јас нема да можам да бидам дела од рр журката на саем.Поздрав до сите вас.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 178
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 15:37:00   
jovanka
Pozdrav do site sto se vo mementot na Bebe saemuser posted image .Iskoristete gi ovie popladnevni casovi za druzenje,edukacija,zabava i od denes rr semejstvoto blagodarenie na prisustvoto na saemot da ni se zgolemuva!!!Poveketo se informiraa sto vo sustina znaci rr blagodarenie na Jule i prisustvoto na poveketo roditeli koi bea del od timot na rr.

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 179
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 15:48:03   
dragana_vane
user posted image

Eve ne i nas na Saemot!!! Milo mi bese sto se zapoznavme...Nareden pat poveke druzba.. Da imavme breme cel den ke ostanevme na saemot, no koga ke dojdeme nareden pat  ke bideme cetvorica...user posted image

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 180
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 16:19:54   
Tanja K.
pozdrav od saem.I mislev dekaosven Julka ke imai drug.Koj ne go posetil saemot vednas neka sepojavi tuka.Pozdravce

(Одговор на членот dragana_vane)
Непосредна врска до пораките: 181
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 16:23:23   
iki82
Ахх, блазе си ви..јас не можам да дојдам, но ви посакувам убав провод на сите user posted image
Поздрав до мами и Еца ги гледам дека се присутни user posted image

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 182
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 16:33:12   
BILE.F
 Многу ми е жал што не ве видов во поголем број! Јас бев таму околу 12-12.30 со мм!
Мило ми е што барем се запознав со Јулие и Виктори, и двете ангелчиња на Виктори!user posted image user posted image user posted image
И на бебушот му купив музичка плишана играчка!
Во друга прилика се надевам дека ќе се видам со сите!
Пздравче до сите на Бебе Саем!


_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот iki82)
Непосредна врска до пораките: 183
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 18:18:44   
caci20
Na saem pominavme super. Se vidovme poveketo iako iskreno mislev spored postovite deka ke ne ima vo pogolem broj. Ovaa godina saemot e podobar od lani i samo taka da prodolzi i da bide i podobro.

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 184
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 18:22:40   
Adrijana
Samo sto stignavme doma.Saemot bese super, super so se vidovme tie so se vidovme, tie sto gi odminav neka mi prostat, ne sum gi poznala. Imam sliki, ama utre ke gi postavam, posto mrtva umorna sumuser posted image

_____________________________



(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 185
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 18:40:24   
mis.
Ме интересира што најмногу ви се допадна на саемот?Што ви остави најголем впечаток?Дали си купивте или одбравте нешто?

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 186
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 20:35:36   
Tanja K.
Iako se nadevav deka ke stigneme koga bea poveketo ringerajki mamicki.Ama Eva ne zezna.Zaspa okolu 12 i si rekov ke nana okolu eden cas.No stana vo dva i pol.i dodeka jademe i se spremime ,vremeto pomina.Bitno bevme i super si pominavme.Elena se iznaigra so klovnot Lili od Tikvicka.Imase bas super zabava za decata.A sto se odnesuva do kupuvanje....sitno,za Ena nekoe cesle,za Eva pomadicki.No zatoa si vidov super stolce za jadenje od Chico.

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 187
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 20:40:47   
ikipp
nie sega samo sto stignavme,super bese,ama ne se vidov so site so ste bile tamu samo so nekolkuuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 188
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 21:56:30   
Јасминка
И ние денеска бевме на Бебе саем и покрај големата гужва супер си поминавме и останавме многу подолгу од што планиравм. За разлика од лани оваа година беше повесело. Син ми (5 години) уживаше во многу активности, а тато доби награда за најбрзо менување на пелениuser posted image . Поздрав до мами, со која се видовме по многу години, сега во нови улоги. 

(Одговор на членот ikipp)
Непосредна врска до пораките: 189
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 22:10:36   
BEBICA
Ja cekam sliki, ajde mamicki stavajte.....

_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот Јасминка)
Непосредна врска до пораките: 190
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 22:11:24   
April
јас не стигнав да одам на саемот...ќе се дружиме во некоја наредна прилика...верувам дека убаво сте си поминале user posted image

(Одговор на членот Јасминка)
Непосредна врска до пораките: 191
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 22:24:20   
Еца
Еве сега ќе ставам слики од саемотuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 192
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 22:26:16   
ikipp
preubavo bese,mnogu se raduvam so ve vidov tie so ve vidov,samo ova bese nekako na brzanje,nekogas drugpat pak koga ke se organizirate,ke dojdam i jasuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 193
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 22:33:07   
Cacko
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Eve vi sliki i od mene,nesto od nesto so straknavuser posted image drugite neka stavat sliki poise slikaauser posted image user posted image user posted image
inace bese super,Elena i se spiese i se urlase ali posto imase decinja eden kup nema sansi da propusti ona nesto.
pozdrav za Luka koj sto mnooogu i se izraduva na Elenauser posted image ,backi za Jana na Vesna so najubavite obravcinja bna svet,guski za Eva na Andrijana so najubavata traka za kosauser posted image ,edno golemo cmok za Mila na Natasa so neskrotliv temperament,da pukne za Martina na Eca koja me druzese epten,backi za mirnata Mila na Eca bajce najslatko,smeska najgolema na svet za Nikola na mamasane koj sama majka mu vika deka ne reagira na luge kako na mene,mi se stopi deteno od smeenjeuser posted image (znae dete dobar covek,baska oseka pozitivna energija)user posted image user posted image user posted image ,stipki za Petar na Caci koj bese komiran,mu se spiese najmnogu,pozdrav za Damjan na profesorica koj stalnoi me ignorira(ne sum negov tip izgledauser posted image user posted image user posted image ),i backi za site so mozda i gi propustiv a bea tamu.Dogodina pak


_____________________________

Think Pink

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 194
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 22:35:13   
April
ИЗВОРНА ПОРАКА: Cacko

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Eve vi sliki i od mene,nesto od nesto so straknavuser posted image drugite neka stavat sliki poise slikaauser posted image user posted image user posted image
inace bese super,Elena i se spiese i se urlase ali posto imase decinja eden kup nema sansi da propusti ona nesto.
pozdrav za Luka koj sto mnooogu i se izraduva na Elenauser posted image ,backi za Jana na Vesna so najubavite obravcinja bna svet,guski za Eva na Andrijana so najubavata traka za kosauser posted image ,edno golemo cmok za Mila na Natasa so neskrotliv temperament,da pukne za Martina na Eca koja me druzese epten,backi za mirnata Mila na Eca bajce najslatko,smeska najgolema na svet za Nikola na mamasane koj sama majka mu vika deka ne reagira na luge kako na mene,mi se stopi deteno od smeenjeuser posted image (znae dete dobar covek,baska oseka pozitivna energija)user posted image user posted image user posted image ,stipki za Petar na Caci koj bese komiran,mu se spiese najmnogu,pozdrav za Damjan na profesorica koj stalnoi me ignorira(ne sum negov tip izgledauser posted image user posted image user posted image ),i backi za site so mozda i gi propustiv a bea tamu.Dogodina pak



user posted image user posted image user posted image и браво за цацко

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 195
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 22:37:06   
Cacko
potenciraj koleske bravo za stouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Think Pink

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 196
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 22:39:18   
ikipp
ИЗВОРНА ПОРАКА: Cacko

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Eve vi sliki i od mene,nesto od nesto so straknavuser posted image drugite neka stavat sliki poise slikaauser posted image user posted image user posted image
inace bese super,Elena i se spiese i se urlase ali posto imase decinja eden kup nema sansi da propusti ona nesto.
pozdrav za Luka koj sto mnooogu i se izraduva na Elenauser posted image ,backi za Jana na Vesna so najubavite obravcinja bna svet,guski za Eva na Andrijana so najubavata traka za kosauser posted image ,edno golemo cmok za Mila na Natasa so neskrotliv temperament,da pukne za Martina na Eca koja me druzese epten,backi za mirnata Mila na Eca bajce najslatko,smeska najgolema na svet za Nikola na mamasane koj sama majka mu vika deka ne reagira na luge kako na mene,mi se stopi deteno od smeenjeuser posted image (znae dete dobar covek,baska oseka pozitivna energija)user posted image user posted image user posted image ,stipki za Petar na Caci koj bese komiran,mu se spiese najmnogu,pozdrav za Damjan na profesorica koj stalnoi me ignorira(ne sum negov tip izgledauser posted image user posted image user posted image ),i backi za site so mozda i gi propustiv a bea tamu.Dogodina pak

ubavi slikiuser posted image user posted image user posted image ,super sme site

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 197
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 22:39:50   
April
ИЗВОРНА ПОРАКА: Cacko

potenciraj koleske bravo za stouser posted image user posted image user posted image


браво за сликите и за напишаното под нив user posted image супер ни ги долови сите ликови...за writing имаш user posted image

user posted image

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 198
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 22:47:23   
Cacko
user posted image user posted image user posted image user posted image
thank you teacher


_____________________________

Think Pink

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 199
   RE: Бебе саем 23 - 25 април 2010
25.4.2010 22:47:39   
Палешка РР
Леле сега колку најмногу ми е мака што не дојдов, ќе си пукнам, туку памет за другиот пат. Леле па колку ми е криво што не ги исштипав тие образите на Јанаааа...user posted image user posted image user posted image
Баш ми е драго за вас! user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 200
Страница:   <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?