|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  17 18 [19] 20 21   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:32:10   
April
user posted image  user posted image  user posted image

девојчиња, па вие секоја средба сте се' поубави и поубави user posted image

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 451
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:34:38   
Mila na mama
user posted image

Ај да не коментирамuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

love u all

(Одговор на членот viksa)
Непосредна врска до пораките: 452
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:34:45   
Bogdancanka
прекрасни сте бравоuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 453
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:35:38   
Tanja K.
Eve sum i jas.Druzenjeto bese fantasticno,no trogatelno.(imase i nekoja solza ,no mislam deka nikoj ne me vide a najmalku decinjata)Site bea presrekni,pred se na podarocite,a se razbira i najmnogu na nasite poznati pejaci.Mnogu me pogodi situacijata koga doznav deka najmaliot clen vo domot ima samo 3.5godini.Kako site go guskaa,i nosea vo rac,duri i go ranea so torticka.A toa zbuneto sto li se slucuva sega tuka???????????Mnogu bese srce.Ke go vidite na slikite.Sega ke prikacam.

(Одговор на членот viksa)
Непосредна врска до пораките: 454
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:35:42   
Enika
ИЗВОРНА ПОРАКА: Mila na mama

user posted image

Ај да не коментирамuser posted image user posted image user posted image


Е зш...баш сте убави и насмеаниuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

What goes around comes back around.

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 455
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:40:36   
mami
Само кратко да кажам дека бнеше топ и во моментов ке ги пуштам сликите да се закачуваат и немам дозвола повеќе да коментирам, мм ке се откаже од менеuser posted image

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 456
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:40:58   
Cacko
baska tuka nekade so visinatauser posted image

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 457
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:41:42   
Cacko
ooo,mami pa ti ziva si bilauser posted image

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 458
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:44:40   
Maca25
Сликите се супер, се гледа дека убаво сте си поминале. Многу ми е жал што не можев да дојдам, ама немаше кој да ја чува Нина. Мм заглави на работа.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 459
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:44:48   
Mila na mama
ИЗВОРНА ПОРАКА: Enika

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mila na mama

user posted image

Ај да не коментирамuser posted image user posted image user posted image


Е зш...баш сте убави и насмеаниuser posted image user posted image user posted image



Абе ние убаво си сончаме заби ама покрај Цацко не можеш да не си набиеш комплексuser posted image user posted image user posted image  Среќа што Еника не беше во близина ако се сликаше и она јас ќе требаше на столче да се качам за да ме има на фотката.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

love u all

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 460
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:47:45   
Еца
ИЗВОРНА ПОРАКА: Mila na mama

ИЗВОРНА ПОРАКА: Enika

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mila na mama

user posted image

Ај да не коментирамuser posted image user posted image user posted image


Е зш...баш сте убави и насмеаниuser posted image user posted image user posted image



Абе ние убаво си сончаме заби ама покрај Цацко не можеш да не си набиеш комплексuser posted image user posted image user posted image  Среќа што Еника не беше во близина ако се сликаше и она јас ќе требаше на столче да се качам за да ме има на фотката.user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 461
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:48:57   
Bogdancanka
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 462
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:53:33   
Enika
Затоа Лозано некеше со мене да се слика...замисли за кук ке требаше да ме држи на слика user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Enika -- 22.3.2010 22:56:11 >


_____________________________

What goes around comes back around.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 463
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:56:12   
Mila na mama
Можевме да се сликаме јас, Лозано и нозете на Еникаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

love u all

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 464
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:56:53   
Cacko
zatoa ja sednata go nacekavuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 465
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 22:58:17   
Enika
Натке ме изнасмеа пред спиење user posted image user posted image user posted image

_____________________________

What goes around comes back around.

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 466
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 23:03:52   
mother 29
Mногу сте убави и расположени сите !

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 467
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 23:09:58   
April
ИЗВОРНА ПОРАКА: Tanja K.

Druzenjeto bese fantasticno,no trogatelno.(imase i nekoja solza ,no mislam deka nikoj ne me vide a najmalku decinjata)


верувам дека било трогателно...јас сигурно не би можела да се воздржам, само гледајќи ги сликите нешто ме стега во градите...

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 468
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 23:13:05   
Maca25
ИЗВОРНА ПОРАКА: Mila na mama

Можевме да се сликаме јас, Лозано и нозете на Еникаuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image



_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 469
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 23:16:16   
Julie1
Полна со емоции, сеуште трепераам од целото случување, малку и од мојата паника и желба за перфекција... Оставам и јас да зборуваат сите останати а и фотографииите. Само ќе кажам сите дечиња беа прекрасни... Мене впечаток ми остави Зоки малечко детенце кое се радуваше на подареното балонче и кое на крај ме испрати со други дечиња до такси и ми ја гушна ногата пред да успеам да се наведнам и да ги гушнам дечињата за пријатно. Добивме прекрасна слика рачно изработена од дечињата со многу цветови која е за сите нас и ќе ја поставиме во просториите на Рингераја (ќе ја сликам и поставам на РР) како и благодарницата. Уште еднаш огромно благодарам до Еца која е иницијатор на целото случување и која целосно се вклучи со сета желба и енергија се да излезе во најдобар ред... Огромно благодарам за професорица, мами пацувце, деничка, цаци20, Еника, Мила на мама, Андријана, Даниела сигурно ќе заборавам некого кои беа навистина најголема поддршка

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 470
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 23:16:35   
Maca25
Кажете нешто повеќе за дечињата??!!
Ги гледам сликиве сега, се ежам и си мислам: Ех да ги видат нивните родители сега, вака насмеани и среќни!! од друга страна пак не знам поради која причина се оставени тие мали ангели во дом. Тажно!!


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 471
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 23:18:15   
Cacko
ИЗВОРНА ПОРАКА: Julie

Полна со емоции, сеуште трепераам од целото случување, малку и од мојата паника и желба за перфекција... Оставам и јас да зборуваат сите останати а и фотографииите. Само ќе кажам сите дечиња беа прекрасни... Мене впечаток ми остави Зоки малечко детенце кое се радуваше на подареното балонче и кое на крај ме испрати со други дечиња до такси и ми ја гушна ногата пред да успеам да се наведнам и да ги гушнам дечињата за пријатно. Добивме прекрасна слика рачно изработена од дечињата со многу цветови која е за сите нас и ќе ја поставиме во просториите на Рингераја (ќе ја сликам и поставам на РР) како и благодарницата. Уште еднаш огромно благодарам до Еца која е иницијатор на целото случување и која целосно се вклучи со сета желба и енергија се да излезе во најдобар ред... Огромно благодарам за професорица, мами пацувце, деничка, цаци20, Еника, Мила на мама, Андријана, Даниела сигурно ќе заборавам некого кои беа навистина најголема поддршка

pu jazk,mene me zaboraviuser posted image
izgleda sum najtivka i najmala

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 472
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 23:21:05   
pacuvce

ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca25

Кажете нешто повеќе за дечињата??!!
Ги гледам сликиве сега, се ежам и си мислам: Ех да ги видат нивните родители сега, вака насмеани и среќни!! од друга страна пак не знам поради која причина се оставени тие мали ангели во дом. Тажно!!



И јас ова му го реков на мм,кога си одевме накај дома...Со каква совест живеат тие луѓе,кога знаат дека таму некаде бие нечие срце,кое е нивна фиданка,од нив создадена...

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 473
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 23:24:30   
Enika
ИЗВОРНА ПОРАКА: pacuvce


ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca25

Кажете нешто повеќе за дечињата??!!
Ги гледам сликиве сега, се ежам и си мислам: Ех да ги видат нивните родители сега, вака насмеани и среќни!! од друга страна пак не знам поради која причина се оставени тие мали ангели во дом. Тажно!!



И јас ова му го реков на мм,кога си одевме накај дома...Со каква совест живеат тие луѓе,кога знаат дека таму некаде бие нечие срце,кое е нивна фиданка,од нив создадена...


Мн малку фалеше да заплакам таму пред ситеuser posted image Прееска му викам на Лука “ Да можам сите ке си ги посвојам“...срце ми се кине за нив


_____________________________

What goes around comes back around.

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 474
   RE: Хуманитарна Роденденска Акција
22.3.2010 23:48:34   
Tanja K.
Jas konecno gi prikaciv slikite.Mozete da gi vidite

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 475
Страница:   <<   < Претходна страница  17 18 [19] 20 21   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  17 18 [19] 20 21   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?