|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 7 8 [9]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2010 10:42:13   
nodi
Преубав концерт исполнет со измешани чувства.Сепак тагата за нашиот Тоше е најголемаuser posted image

Поздрав и до рингерајките кои беа на концертот и го поддржаа овој настан.user posted image

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 201
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2010 12:00:04   
Enika
ИЗВОРНА ПОРАКА: mami

А зошто никој не ја спомна подвижната камераuser posted image user posted image user posted image некој цело време се пазеше од неаuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image за ова ке треба Еника да си раскаже или да го зачлени Лука па тој да си ја каже маката, ама тој со камератанавистина претера и премногу ниско ја пушти на два патиuser posted image user posted image user posted image user posted image


Во еден момент помислив и да се обесам на неа...да ме однесе до бина...и да се види Маичкатаuser posted image ...сирот мој Лука...на моменти ке останеше без глава user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 202
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2010 12:04:01   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image море требаше една маичка да им ја обесиме точно пред камера па да ја видат ситеuser posted image user posted image

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 203
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2010 12:04:50   
profesorica
user posted image user posted image user posted image е како не ти текна пораноuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 204
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2010 15:58:36   
penelopa
Го гледав концерото на Тв, многу орининално...ми се допадна како го замислиле....посебно новиот спот на Тоше многу многу ми се допага.
А ме интересира направи ли некоја Тв прилог со нашите рингерајки?


_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 205
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2010 17:00:34   
Bogdancanka
се убаво беше на концертот али многу кратко траше а јас очекував и повеќе хитови на Тоше да се испеат изгледа многу очекувавuser posted image Ах а колку сакав да слушнам поголем дел од неговите хитови и цела публика како пее.....али се што е убаво кратко траеuser posted image инаку концертот го следев без да трепнам и на мм му зборев е сега таму е и групата од рр ех колку сакам и јас да сум со нивuser posted image а он пак се зеза со мене да сум застанала поблизу до Тв и ќе сум била со васuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 206
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2010 17:08:48   
Bitolcanka

ИЗВОРНА ПОРАКА: Bogdancanka

се убаво беше на концертот али многу кратко траше а јас очекував и повеќе хитови на Тоше да се испеат изгледа многу очекувавuser posted image Ах а колку сакав да слушнам поголем дел од неговите хитови и цела публика како пее.....али се што е убаво кратко траеuser posted image

Потпишувам !

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 207
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2010 18:25:18   
Еца
Драги мои,погледнете што фати и мојот апарат user posted image

КЛИК ТУКА


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 208
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
26.1.2010 9:46:39   
profesorica
ИЗВОРНА ПОРАКА: penelopa

Го гледав концерото на Тв, многу орининално...ми се допадна како го замислиле....посебно новиот спот на Тоше многу многу ми се допага.
А ме интересира направи ли некоја Тв прилог со нашите рингерајки?



ејјјј Натооооо зошто не ни текна ова можеше да не снимаш какос е глупираме тамуuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 209
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
24.1.2011 20:33:02   
Olivia
Zenski ke idete li utre na Koncertot vo cest na 30ot rodenden na Tose ako se uste bese so nas  user posted image

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 210
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
24.1.2011 20:35:34   
Pepelaska *
Јас не би одела утре таму, бев на првиот што беше за него на 5 октомври и луѓе полошо никогаш не ми било мислев дека ќе умрам таму , а да беше Тоше ќе трчав user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 211
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
24.1.2011 20:39:49   
Olivia
Jas sakam da idam mnogu ama mnogu mi e zal nemozam da gledam radosti za nekoj so ne e megu nas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 212
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
24.1.2011 21:14:59   
nadica
јас би одела ама премногу ме чини user posted image user posted image  кога би било за да славам не би се мислела ама за плачење можам и од дома user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 213
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2011 0:32:15   
Џесика
Знае некој колку е карта за утре за концертот?

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 214
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2011 2:17:16   
Olivia
250 denariuser posted image

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 215
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2011 3:56:30   
ikki
lele kolku se nerviram, uste nemozam da ozdravam, nastinata sum, no ako do utre mi bide podobro doagam i jas so mm... mnogu sakam da ve zapoznaam, backi do site :*

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 216
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2011 14:33:17   
skorpijana
na ovoj nema da odam poradiuser posted image user posted image ali na prviot sto bese bev i se iznaplakav za cel zivot bese mnogu zalno ovoj ke go gledame na tv i ke si placeme

(Одговор на членот ikki)
Непосредна врска до пораките: 217
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2011 15:02:11   
nadica
дали знае некој на која програма ќе оди директен пренос?????????

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 218
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2011 15:06:31   
Pepelaska *
На сител ќе има во 8

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 219
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2011 15:09:24   
ben10
KE GO GLEDAME I KE user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 220
   RE: Концерт во чест на Тоше Проески
25.1.2011 16:36:18   
mama26
 so detevo nema da mozam da odam,,no sigurno ke go gledam...sreken rodenden tose user posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот ben10)
Непосредна врска до пораките: 221
Страница:   <<   < Претходна страница  5 6 7 8 [9]
Страница: <<   < Претходна страница  5 6 7 8 [9]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?