|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  18 19 [20] 21 22   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
4.4.2013 13:55:55   
Gardenia
Честитки Миана user posted image ,јас ќе земам благце оти ми треба шеќер,денес денот ми е тапа ми се иде некој да тепам,се некоја негатвина енергија околу мене,сите се нешто знаат, се прават паметни,туку ај да не се жаламuser posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 476
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
4.4.2013 14:00:28   
Mihaela 2010
Bravo miana bravo....samo taka
I jas ke zemam blago poso po tapa od mene nema....samo za krevet sum...

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 477
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
4.4.2013 14:22:38   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Здраво девојки....
Јас на рапортuser posted image
Вчера требаше да полагам и отидов и си се вратив назад - професорот не ми беше таму ( ме заборавил user posted image ) и така еве сега се вратив од полагање..Положив со 10 ка да ви се пофалам user posted image
И еве да се заблажите за мојот успех

user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 478
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
4.4.2013 14:47:47   
sandriana RR
Браво Миана user posted image , честитки и од мене.
Гардениа и Михаела 2010 - за покачување на енергетско ниво user posted image
user posted image

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 479
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
4.4.2013 14:49:12   
Ring
Bravo miana user posted image user posted image user posted image ..pa kolku sto se sekavam ti se so 10-ki polagas user posted image user posted image ...user posted image user posted image

A od blakceto ke zemam edna ronka...na dieta sum user posted image user posted image

Jas ke stavam po edno kafe posle blagoto...a i za kraj na rabotno vreme
user posted image

_____________________________

Your children will become who you are...so be who you want them to be !

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 480
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
5.4.2013 9:39:14   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ring

Bravo miana user posted image user posted image user posted image ..pa kolku sto se sekavam ti se so 10-ki polagas user posted image user posted image ...user posted image user posted image

A od blakceto ke zemam edna ronka...na dieta sum user posted image user posted image

Jas ke stavam po edno kafe posle blagoto...a i za kraj na rabotno vreme
user posted image

Pa taka nekako...Imam do sega edna 9 ka i tri 10 ki user posted image
Na dodiplomski ne bev vaka uspesna,bev ama ne do tolku..Sega epten mi pojde user posted image
Fala srcki na site sto mi cestitavte..Vi posakuvam i na vas mnogu uspesi vo zivotot...user posted image

(Одговор на членот Ring)
Непосредна врска до пораките: 481
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
6.4.2013 13:36:18   
Annet
Жени мили најими,ви пишувам конечно од Мојот дом,се вселуваме денес.прво со вас да споделам колку сум среќна.Од денес сме сами со мм и И.............
Многу ве гушкам ситееееее и ќе ве частамuser posted image во барот покасно

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 482
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
6.4.2013 14:05:40   
deluxe
Anet so sreka vseluvajneto vo noviot dom da bidete srekni i ispolneti so ljubov i da ja napolnete kukata so mnoooogu decinja
Btw ajde ovde da lobiram za mojot Lino Recept -BANANAVANILINO GLASAJTE !!!!! GLASAJTE !!! VI BLAGODARAM ODNAPREDuser posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 483
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
7.4.2013 16:11:41   
Snowhite RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Snowhite

Туку да ви кажам пред некој ден една смешка, бевме до кај моите на гости и сега викаме такси да си одиме и јас ја носам Јана во корпа за бебина и корпава ја носам за рачки и таксистот излезен беше надвор од кола и ми вели Дај ми ја торбата назад ќе ја ставиме, и го отвора багажникот, јас се чудам која торба и му викам НЕ немаме торба, Ааа, вика, бебе билоuser posted image Така ќе ми ја ставеа Јана в багажник хихи, додуша темно беше не виде човекот



Ова денеска повторно се случи, што му е на таксистивеuser posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 484
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
8.4.2013 15:38:20   
Viktori
Жени мои, што правите?
Честитки Анет од мене, уживанции сега во домата.user posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 485
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 10:28:05   
AneLav RR
Добро утро женички, ај да ве почестам со едно задоцнето утринско кафенце. Поздрав до ситеuser posted image
user posted image

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 486
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 10:41:37   
miana
OOO Anet,ajde ma da castis za domata - lele vi ljubomoram user posted image
So sreka da si ziveete,vo mir,ljubov i harmonija i da si ja polnite novata doma so decinja ....user posted image

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 487
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 10:49:32   
AneLav RR
Четитки и од мене за новиот дом. Мислам дека нема ништо поубаво од тоа да имаш свој дом и никој да не ти се меша во ништо.
Поздрав!!!

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 488
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 11:07:32   
Luci
Честитки и од мене Анет, сте го решиле животното прашање

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 489
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 11:42:49   
anaana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana RR

Е па ја ви реков да не се вреѓате, и сите модератори ви рекоа да не се вреѓате....нормално темата е заклучена сега. Штетата е направена.


ni rekovte nas? pa eden od moderatorite ili sto i da e bese toj sto vregjase. ama mozebi vo pravilata e toa dozvoleno. moderator moze da vregja i posle da ja zatvori temata.. kako bilo.
ama kako sto kaza stetata e napravena, temata zatvorena. se nadevam deka nema da ima drugi vregjanja po drugi temi.
i od mene imate golem pozdrav i prijatni razgovori na RR

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 490
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 12:33:18   
deluxe
user posted image user posted image mila 28, vo sekoj slucaj site sme THE BEST majki , ne mi trebaat mene zborovi za Da se Dokazam kakva majka sum,toa moite deca sekojdnevno go sekavaat,i mnogu mi e gajle sto nekoj mi teoretizira ovde deka treba vaka- ne -onaka,hehehheheheeh bas me briga jas sum za mene odlicen roditel ,a i poveketo od vas istoto go mislat - NAJDOBRATA MAJKA

< Поракaта ја уредил Beatris RR -- 9.4.2013 12:51:34 >


_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот mila28)
Непосредна врска до пораките: 491
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 13:05:21   
deluxe
beatris zosto mi brises od postovite nesto ,sto sum go kazala za da ja smiram situacijata,????? dali te zasegna nesto od toa????????????/ Gleam si gi seckala moite zborovi,si ostavala toa sto ti ogovara sto e ova??????
na sto licime nie??

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 492
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 13:11:25   
Супер Нова
Deluxe чил аут , ајде сите сеир фаќаат, па ви се мполам тука сме за да се релаксираме и зезаме, гет овер ит, и дај те нешо да се врати расположението додека рингераја не ги изгуби новите членови кои сигурно не се тука за ова... ќе части некој диезапам user posted image

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 493
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 13:23:13   
deluxe
hehhehhehehehe diazepamce ne e los predlog, treba a pocestime kako sto cestat pogore so blackouser posted image tuku muabetot mi bese seckate nesto sto e bas ok,sto e za smiruvanje na tenziite,tuku aje nema vrska kako sakate toa vi e rabotauser posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Супер Нова)
Непосредна врска до пораките: 494
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 13:26:04   
mama_06

ИЗВОРНА ПОРАКА: Супер Нова

Deluxe чил аут , ајде сите сеир фаќаат, па ви се мполам тука сме за да се релаксираме и зезаме, гет овер ит, и дај те нешо да се врати расположението додека рингераја не ги изгуби новите членови кои сигурно не се тука за ова... ќе части некој диезапам user posted image


Е заостаната работа ти е диазепам или ,Диаз, нагалено.
Туку има ли некоја тема за ,,Супер Мајки,,? Дајте линк, ме разбирате од кој тип тема - преку глава ми е од супер мајки и слично. Имам да кажам нешто, а овде ако кажам гарант ќе биде избришано.

(Одговор на членот Супер Нова)
Непосредна врска до пораките: 495
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 13:28:00   
anaana
mozes da otvoris takva tema mislam deka ke bide interesna
a i nema da se plasime deka nekoj ke ni izbrise se sto sme sakale da kazeme :)))

(Одговор на членот mama_06)
Непосредна врска до пораките: 496
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 13:31:14   
miana
ИЗВОРНА ПОРАКА: mila28


ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana RR

Мила28 јас ја избришав пораката бидејќи не и е тука местото. Се додека разговараме нормално, тогаш се е во ред и во рамки на темава која што е чат тема за било што. Бидејќи темата за обетки е заклучена, според правилата на таа тема не се дискутира и во ниедна друга тема додека истата не се отклучи.

Vo red..nema problem..samao ne mi e janso kako ne se set_ivte da ja zaklucite uste vcera koga pagaa "vistinski" navredi?? Mojot post ne bese navreda, bas naprotiv sum protiv navredi i omalovazuvanje i zatoa zastanav vo odbrana na majki koi ete mislat sprotivno od doticnata, a naidoa na takov precek .. ..pa ako ne se lazam pravilata treba da vazat za site podednakvo kako za poedini clenovoi taka i za moderatori i admin..so koe pravo nekoj se drznuva da osuduva do toj stepen..da posakuva odzemanje na roditelsko pravo....site bea protiv i go osudija toj stav, sramno,nisko i neeticki voopsto..

I jas se slozuvam so tebe mila28..Ne e vo red moderatorite da si pravat sto sakaat,,Vide deka e malcinstvo deka poveke ne ima nas majkite sto sme cedomorki i ajde sega ke ve zaklucam.Se iznapisav ogormen post POVTORNO na temata za busenje usi i za zal ne bese postaven zosto ste ja zaklucile vo meguvreme..mnogu kukavicki poteg Beatris Rr ne e vo red od tvoja strana vakvo beganje....Pa imalo i mnogu po zeski temi pa ne bile zatvarani/..Od sto begas? Vide deka site imame isto mislenje i deka pretra so tvoeto "pametuvanje "? Ajde srcka te molam,nemoj da razocaruvas-vrati ja temata da si kazeme sto imame i tebe da ti kazeme kakvi roditeli sme nie sto busime usi na malii deca!!!! Pozdrav od mene

< Поракaта ја уредил miana -- 9.4.2013 13:33:08 >

(Одговор на членот mila28)
Непосредна врска до пораките: 497
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 13:32:40   
mama_06

ИЗВОРНА ПОРАКА: anaana

mozes da otvoris takva tema mislam deka ke bide interesna
a i nema da se plasime deka nekoj ke ni izbrise se sto sme sakale da kazeme :)))


А некој кој се разбира во интернет повеќе од мене да отвори, нема да е лоша идеја. Ако чекате на мене хехехехе, тапа сум за тоа. Ајде отворете и да си кажиме тоа што треба. Чекам.
Поздравление

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 498
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 13:35:14   
Beatris
Реков дека темата ќе се врати! И темата не е затворена затоа што ЈАС бегам од нешто, туку е затворена за општо добро на форумот. Кажете си мислење и крај, нити ви се наметнува некој нити се наметнувате. Секој има право да го изрази ставот со свои зборови, а има кој да гледа дали е на место или не. Крај на прикаската!

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 499
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
9.4.2013 13:36:50   
Beatris
Слободно отворете каква сакате тема, ако нешто не е на место и тој пост ќе се избрише, бидете сигурни. Ако си е како што треба - бујрум!

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 500
Страница:   <<   < Претходна страница  18 19 [20] 21 22   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  18 19 [20] 21 22   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?