|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  22 23 [24] 25 26   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
18.3.2013 22:12:21   
zansen
So sreka natali86 user posted image

_____________________________

Duri i najtemnite noki ke zavrsat i sonceto povtorno ke izgree!!!

(Одговор на членот nataly86)
Непосредна врска до пораките: 576
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
18.3.2013 22:45:07   
Didi80
Pustame sreka user posted image user posted image user posted image user posted image za vas dvete nataly86 i zansen user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот zansen)
Непосредна врска до пораките: 577
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
18.3.2013 23:02:54   
SandraRo
Од срце ти посакувам да си ги видиш user posted image те молам одма да не известиш штом има нешто да се израдуваме и ние :*

(Одговор на членот nataly86)
Непосредна врска до пораките: 578
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
19.3.2013 12:54:32   
masa
Zdravo zeni/ski, jas sum nova na forumov Ne znam dali e za tuka mojov problem, no sepak. Dali vi se ima razleano crvenata boja vo prvata min. na test za bremenost i posle 10 min samo edna crta se pojavi user posted image

Има тема за тестови за бременост,но ќе ти одговорам овде па нека не премести модераторот после.
И мене тестот прво целосно ми се обои црвено па после постепено осветлуваше,но останаа user posted image и така и испадна значи точен беше.Иако во првиот момент си помислив што се случува кога ги видов user posted image заборавив на тоа дека цел се обои.Незнам дали е во ред тоа зошто не пишува во упатството,но може да го повториш тестот.Сега земи некој друг вид.

(Одговор на членот zansen)
Непосредна врска до пораките: 579
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
19.3.2013 16:32:25   
Vesna I
Честитки до сите нови трудници да имате лесна бременост без никакви грижи и главоболки user posted image
и еден огромен user posted image за песната од Меланија
Јас завршив во четвртокот со Примолут Нор - во неделата добив и кај и да е пуштаме во акција, со помош на Кломифенuser posted image и се надевем дека конечно ќе ги видам повторно user posted image
Гушка до сите

(Одговор на членот nataly86)
Непосредна врска до пораките: 580
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
19.3.2013 19:02:16   
LoveableMe RR
Честитки до сите нови труднициuser posted image , дај Боже и нас а не префатат да се префрлиме на форумов.user posted image

Позз

(Одговор на членот Vesna I)
Непосредна врска до пораките: 581
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
20.3.2013 0:11:41   
Melanija RR
white angel добре дојде на РР user posted image
Јас незанм што да ти кажам за тестот освен да направиш тест преку крв user posted image ти посакувам user posted image

zansen и myhappiness ве додадов на листата за user posted image user posted image

pozitive нешто се случи или?Се надевам се е во ред user posted image

malena1 пуштам среќа за следниот месец user posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: @bebe
Melanija ovie se za tebe i tvoeto bebence user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Фала ти мило Бебе user posted image и чекам што побрзо на тебе и на сите да ви делам труднички совети user posted image .Успешна инсеминација бебе user posted image user posted image user posted image

nataly86 5ка за 5 и user posted image user posted image user posted image
Vesna I user posted image user posted image user posted image


ГОЛЕМА поддршка за сите user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 582
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
20.3.2013 1:28:42   
pozitive
user posted image ne nema nisto strasno melani ne se grizi samo taka odlucivme so mm uste nekoe vreme pauza ke ti pisam jas ako ima nesto za april user posted image pozz so siteuser posted image i ocekuvaci na user posted image

_____________________________

veruvaj i samo veruvaj vo cuda

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 583
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
20.3.2013 17:50:21   
Anne^
user posted image user posted image user posted image за сите нови user posted image имајте си убава и лесна бременост!
А за сите исчекувалки еве по една user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Биди тоа што си и живеј си го животот како ти што сакаш, а не како што им одговара на другите!

(Одговор на членот pozitive)
Непосредна врска до пораките: 584
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
22.3.2013 1:23:51   
white angel
Извинете но не ја видов темата... Треба да земам и друг тест, можно е да е лажно негативен, веќе 20 дена ми доцни а обично ден два ми се изместува циклусот само user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: masa

Zdravo zeni/ski, jas sum nova na forumov Ne znam dali e za tuka mojov problem, no sepak. Dali vi se ima razleano crvenata boja vo prvata min. na test za bremenost i posle 10 min samo edna crta se pojavi user posted image

Има тема за тестови за бременост,но ќе ти одговорам овде па нека не премести модераторот после.
И мене тестот прво целосно ми се обои црвено па после постепено осветлуваше,но останаа user posted image и така и испадна значи точен беше.Иако во првиот момент си помислив што се случува кога ги видов user posted image заборавив на тоа дека цел се обои.Незнам дали е во ред тоа зошто не пишува во упатството,но може да го повториш тестот.Сега земи некој друг вид.


(Одговор на членот masa)
Непосредна врска до пораките: 585
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
22.3.2013 11:43:47   
Melanija RR
white angel ако посакуваш user posted image на вистинска тема си ,а секако има тема и за тестови за бременост.
Туку повеќе ќе прочитаат, немора веќе да правиш тест 20 дена се многу слободно оди на ехо и ќе се види дали се user posted image или не.
Ти пуштам среќа user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот white angel)
Непосредна врска до пораките: 586
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
22.3.2013 16:52:05   
Didi80
Ajde da si se prijavam,i ovojpat nisto od moite user posted image si dobiv odsabajle.
Jas se pridrzuvam do ona sto mi go kaza eden moj ginekolog: Zenata ne treba da place koga ke dobie tuku treba da se raduva dobivanjeto znaci deka taa zena e zdrava.
Pa zdravje i so Gospod napred ke bide nekoj nareden mesec,eden den jas navistina ke gi vidam moite user posted image a istoto vi go posakuvam i na site vas koi zelno gi ocekuvate.
Melanija ke me trgnes duso od spisokot jas Se selam na druga tema user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 587
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
22.3.2013 18:35:29   
Melanija RR
Didi80 само со убава мисла и без многу нервози при добивање се стига до user posted image така што убаво викаш ќе дојде твојот кога ќе треба.Се си е промислено на нас останува истрајноста.user posted image
Те user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Didi80)
Непосредна врска до пораките: 588
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
22.3.2013 18:40:14   
Melanija RR
pozitive user posted image

user posted image user posted image user posted image


user posted image 2013user posted image
==============

Anne^ 23 март
Нивеа 23 март
Soyleyemedim. 24 март
zansen 1 април
nataly86 2 април
lindicka 10 април
myhappiness 13 април
@bebe 18 април


=================
Последни трудници
user posted image kikicka RRuser posted image user posted image alai user posted image user posted image Elceuser posted image user posted image Lacrymosauser posted image
user posted image masauser posted image user posted image Gabriela Vuser posted image user posted image DuffytheDuckuser posted image


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 589
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
22.3.2013 19:07:35   
white angel
Секако дека е посакувано (иако не сме планирале со партнерот сеуште детенце) Во право си, најдобро на преглед да одам, иако од неодамна станав сексуално активна и сеуште немам избрано ниту мој личен гинеколог user posted image
Поздравче за сите user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

white angel ако посакуваш user posted image на вистинска тема си ,а секако има тема и за тестови за бременост.
Туку повеќе ќе прочитаат, немора веќе да правиш тест 20 дена се многу слободно оди на ехо и ќе се види дали се user posted image или не.
Ти пуштам среќа user posted image


(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 590
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
22.3.2013 19:22:52   
Melanija RR
white angel ти посакувам што поскоро user posted image user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот white angel)
Непосредна врска до пораките: 591
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
22.3.2013 20:16:01   
white angel
Благодарам Меланија... ќе ви кажам што има/нема user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

white angel ти посакувам што поскоро user posted image user posted image



_____________________________

Love The Life You Live, Live The Life You Love !!!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 592
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
24.3.2013 16:12:52   
file
Anne^ te nema da ne izvestisuser posted image te cekame

(Одговор на членот white angel)
Непосредна врска до пораките: 593
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
25.3.2013 1:55:56   
Anne^
Тука сум тука сум!! user posted image user posted image Ако има нешто обавезно ќе ви се пофалам :)) сега за сега ја нема user posted image али осеќам дека кај и да е ќе стигне user posted image

_____________________________

Биди тоа што си и живеј си го животот како ти што сакаш, а не како што им одговара на другите!

(Одговор на членот file)
Непосредна врска до пораките: 594
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
25.3.2013 12:38:45   
Melanija RR
Anne^ немој да осеќаш сиктер направи и user posted image

Нивеа и Soyleyemedim. кај вас како е?

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Anne^)
Непосредна врска до пораките: 595
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
25.3.2013 17:37:55   
Anne^
Лелее овој месец многу ме мачи пуста да останеuser posted image 4 дена ме боли стомак а никако да пробие. Знам дека ќе добијам бидејќи секое симптомче ми е тука... али ај.. ќе видиме зошто ја нема госпожата, да видиме овој пат со што ќе се оправда user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Биди тоа што си и живеј си го животот како ти што сакаш, а не како што им одговара на другите!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 596
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
25.3.2013 18:04:44   
white angel
И јас сум иста Анне... повеќе од 20 дена ми доцни...
ИЗВОРНА ПОРАКА: Anne

Лелее овој месец многу ме мачи пуста да останеuser posted image 4 дена ме боли стомак а никако да пробие. Знам дека ќе добијам бидејќи секое симптомче ми е тука... али ај.. ќе видиме зошто ја нема госпожата, да видиме овој пат со што ќе се оправда user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Love The Life You Live, Live The Life You Love !!!

(Одговор на членот Anne^)
Непосредна врска до пораките: 597
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
25.3.2013 18:53:14   
Anne^
Иии конечно.. само што бев во вц, почнало розевко од утре здравје боже ќе пробие како Вардар... :)
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Биди тоа што си и живеј си го животот како ти што сакаш, а не како што им одговара на другите!

(Одговор на членот white angel)
Непосредна врска до пораките: 598
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
27.3.2013 9:11:21   
file
Ajde i jas sa se prijavam za nedobivanje nauser posted image ,prvpat se prijavuvam se nadevam i posleden pisete me za na 13

(Одговор на членот Anne^)
Непосредна врска до пораките: 599
   RE: Сакаме две црти!!! - III дел
27.3.2013 17:44:53   
Soyleyemedim.
I jas dobiv uste pred 4 dena samo sto nemavme internet pa nemozev da si pisam
user posted image user posted image

_____________________________

Hayat sana aglamak 100 nedenleri verir, o zaman durdurun, arkan don ve gulumse 1000 nedenler bulacaks! Ve en cok seviyorum!

(Одговор на членот file)
Непосредна врска до пораките: 600
Страница:   <<   < Претходна страница  22 23 [24] 25 26   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  22 23 [24] 25 26   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?