|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 5 [6]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Што да им подариме на децата за Нова Година?
21.12.2015 23:19:34   
MamaKiki
planirav da mu kupam konjce klackalka bea okolu 1500 denari izlegov i ne najdov user posted image drugo ne mi teknuva sitnici kako na primer koli, mecki i slicno gi imam dosta a i na negovite 15 meseci bas i ne raspoznava znacenjeto na nova godina pa mozi da si pomini i so nekoklu cokoladca zivotinsko carstvo vo kutija pod elka user posted image pred 3 nedeli majka mi mu kupi tocace i seuste mu e interesen koga se vozime niz sobi...
na mazot mi mu kupuvav podaroci za novata i gi odbirav sama ne skapi ama stosni eve primer lani mu kupiv interesen termus za kafe na lik na fotoaparat profesionalen si go koristi na rabota i e mnogu zadovolen , a godinava mozno e da si dobie kutija rafaelo ili sise antika od najbliskiot market tolku imam vreme za shopping user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 126
   RE: Што да им подариме на децата за Нова Година?
22.12.2015 11:30:46   
marchi
MamaKiki bi ti predlozila da mu kupis kukjicka.golema,mislam znaes na kakva mislam.nie sakavme na stefan da mu kupime lizgalka vo dzambo bila 1799 den,taka nesto mi kaza sestra mi.ama bidejki mu e rodenden vo mart a sega sme poslabo so pari ke pocekame do rodendenot.sega nesto positno bi mu kupile.

(Одговор на членот MamaKiki)
Непосредна врска до пораките: 127
   RE: Што да им подариме на децата за Нова Година?
24.12.2015 10:38:38   
lukajana RR
За Нова година обично им купуваме играчки и ги ставаме под елката. Оваа година на Лука му купив комплет диносауруси ,диносаурус макета од дрвца за сам да го состави и боенки ,а за Јана кујна со шпорет работна маса и комплет прибор за јадење со тенџериња ,омилена играчка кога одиме во игротека

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 128
   RE: Што да им подариме на децата за Нова Година?
26.12.2015 10:20:20   
Defne90 RR
За Нова година се знае.Играчки, играчки и само играчки.user posted image Друго не ни се става на дневен ред кога се дискутира за подароци.Инаку со поголемиот синко заедно одевме до продавница сам да си избере каква играчка сака па успат му одбра и на брат му една слична на неговата.Па нормално нели еуфорично за да биде поинтересно, жената што продава во продавницата за играчки најмила и човек облечен во дедо мраз за да ги разнесува подароците на децата.Па така уште повеќе радост и еуфорија затоа што лично дедо мраз им го донел подарокот.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 129
   RE: Што да им подариме на децата за Нова Година?
26.12.2015 17:40:35   
mommy_angels RR
Нашиве имаа работилница во градинка и притоа си добивме по едно писменце што сакаат за Нова Година.Ќерка ми стандард кукла бара user posted image и секој ден ме прашува зашто Дедо Мраз уште не доаѓа да и ја донесе

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 130
   RE: Што да им подариме на децата за Нова Година?
26.12.2015 18:12:00   
lukajana RR
Мами барем е скромна user posted image во на Л писмото желбата е Ајфон 6 user posted image многу ми е скромно детето user posted image мм му вика не се надевај Дедо Мраз не носи такви поклони

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 131
   RE: Што да им подариме на децата за Нова Година?
30.12.2015 9:28:21   
mommy_angels RR
Ептен е скромен Лукаuser posted image ,мисли му ја за некоја година.
Туку ние вчера го купивме подарокот,не е кукла user posted image и сега на Нова Година ќе го донесе Дедо Мраз.Нешто од овој тип и земавме,верувам дека ќе биде пресреќна,во игротека тоа и е меѓу поомилените активности
user posted image

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 132
Страница:   <<   < Претходна страница  2 3 4 5 [6]
Страница: <<   < Претходна страница  2 3 4 5 [6]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?