|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Даунов синдром кај децата
21.1.2012 12:55:35   
bombica
user posted image user posted image user posted image user posted image за Горазд и за мама и тато

(Одговор на членот beki RR)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Даунов синдром кај децата
21.1.2012 15:46:01   
AnnaMolly RR
Неверојатно! БРАВО за Горазд, мама и тато! Информацијава ми го разубави денот!

Еден огромен доказ дека НИКОГАШ не треба да се откажуваме!


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот bombica)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Даунов синдром кај децата
23.7.2012 4:27:30   
crvce
ZDRAVO,,ne znam dali se uste go sledis forumot no i moeto dete pred 1 god se rodi so srceva mana i bevme na operacija vo bugarija i na nas ni nastanaa mnogu komplkacii,,pa ako si se uste prisutna na ringeraja bi sakala da si spodelime iskustva,,golem pozdrav do vas,,,inaku deneska si imam zdravo detence koe sekoj mig m gi pravi poseben,,,,user posted image

(Одговор на членот sama mama)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Даунов синдром кај децата
16.9.2014 21:28:00   
Felly RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: Бони

Здраво мајки! Сакам да ги прашам родителите на деца со Даунов синдром, во кои установи одат вашите деца ? Колку внимание, љубов им се посветува на децата со попреченост во развојот? Јас имам искуство за работа со деца со Даунов синдром, работев во Цирих подолго време. Би сакала да знам дали би можела да дојдам до контакт до некоја установа, но некој родители кои се заинтересирани за напредување на своето дете, ?? Ви благодарам
контакт: во пп



< Поракaта ја уредил Felly RR -- 16.9.2014 21:34:23 >


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот crvce)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Даунов синдром кај децата
24.11.2014 14:24:30   
sonce43
Na eden portal procitav eden tekst za vakvi bolesti i mnogu mi se dopadna. Eve vi link pa procitajte mozebi ke mozam da pomognam



< Поракaта ја уредил deluxe RR -- 24.11.2014 14:28:42 >

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Даунов синдром кај децата
24.11.2014 14:29:32   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: sonce43

Na eden portal procitav eden tekst za vakvi bolesti i mnogu mi se dopadna. Eve vi link pa procitajte mozebi ke mozam da pomognam





Moderator: Nadvoresni linkovi ne se dozvoleni.

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот sonce43)
Непосредна врска до пораките: 81
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?