|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Донации  
[Страница: 2 ]
45 pacuvce 24362 10.7., 21.03
kapina
Предупредуваме: Акција и донирање за настраданите од поплавите во Србија и БиХ   3 Melanija RR 11702 20.5., 22.29
Melanija RR
Предупредуваме: Акција на Црвениот крст на РМ и Винчини   6 Melanija RR 10243 8.12., 22.38
kapina
Предупредуваме: Хуманитарна акција на Рингераја и игротека РАДОСТ   9 AnnaMolly RR 10407 8.12., 21.38
kapina
Предупредуваме: Дали би дарувале крв?  
[Страница: 2 3 ]
51 agnes77 21747 31.12., 14.26
sonc90
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?