|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Акција на Црвениот крст на РМ и Винчини
3.12.2014 12:45:50   
Melanija RR
Црвениот крст на Република Македонија во соработка со Винчини организира заедничка иницијатива за обезбедување на поддршка на проектни активности за подобрување на социјализација на деца и млади со посебни потреби во денвните центри во Виница, Струмица, Куманово и Штип.

Компанијата МАКПРОГРЕС определи еден производ од својата широка палета на производи – Тортина 450 гр. од Винчини, кој производ е обележан со налепница и е назначено дека со купување на производот се донираат 5 денари за поддршка на децата со посебни потреби во дневните центри.

Оваа акција се организира во период од 17 ноември 2014 година до 17 февруари 2015 година во кој период компанијата наменски ќе врши продажба на производот и по завршување на истата обезбедените средства ќе бидат донирани на Црвениот крст на РМ за поддршка на проектните активности.

Сигурна сум дека сите ќе ја подршиме оваа слатка хумана акција user posted image

user posted image

Извор:Црвен крст на РМ

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Акција на Црвениот крст на РМ и Винчини
3.12.2014 12:59:44   
Defne90 RR
user posted image user posted image user posted image za ovaa slatka humanitarna akcija,i sekako ja poddrzuvame site.Navistina e ubavo toa da mozes na bilo koj nacin da pomognes na onie sto im treba pomos.Pa ringerajki,trk do prodavnica i em da donirame em da se nasladuvame.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Акција на Црвениот крст на РМ и Винчини
3.12.2014 13:44:34   
caciana
user posted image Odlicna ideja. Nie po doma si gi kupuvame vincini proizvodite , i sekako na toj nacin ke donirame user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Акција на Црвениот крст на РМ и Винчини
3.12.2014 21:06:28   
LoveableMe RR
Браво за акцијата, секоја акција за тие што им е најпотребна треба да биде подржана. Јас сум ЗАuser posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Акција на Црвениот крст на РМ и Винчини
8.12.2014 22:38:14   
kapina
superr

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 5
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?