|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 8 9 [10]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 13:52:42   
profesorica
јас сум за со деца ама мажите да трчаат по нив а ние да си уживамеuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 226
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 13:56:18   
mis.
Ако одиме во игротека можат и мажите да уживаат со насuser posted image а децата да ги пазат вработените.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 227
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 19:41:54   
Bitolcanka
Одлични фотки, убави лица, добри срца user posted image user posted image user posted image Здравје, кога ќе ме носи патот кон Скопје ќе ве известам, ќе договорите кафе-муабет user posted image

_____________________________

It is not how much you give or what you say, it is how much love you give in what you do ...

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 228
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 19:45:03   
pacuvce
Јас предлагам да одредиме каде е центар на Македонија,па таму да си среќаваме постојано...Да им биде блиску на сите,па да пишуваме неоправдани на секој што нема да дојде...А,што велите? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот Bitolcanka)
Непосредна врска до пораките: 229
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 19:59:20   
BILE.F
Така пацувче, за сите што нема да дојдат неоправдани! Ако се договориме да биде пред мај, јас ве дружам обавезно! Многу ми е криво што не бев минатиот пат!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 230
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 20:35:22   
Еца
Ајде Биле, сигурно пред мај ќе имамае уште некое дружење, па те чекаме обавезно и тебе на кафенце-user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 231
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 20:39:15   
Tanja K.
Pqacuvce ova so neopravdanite e dobra finta.No sto so 7neopravdani???????Ukor od kogo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ajde naredna sredba neka se zakaze od sega,za da mozeme site da se organizirame.Da ne bide e sega nema koj da go cuva deteto ili neznam sostanoci.......
Ubava bese igrotekava vo GTC. Samo da sedime vo pogolemiot del ako moze Natka da ni dogovori za tamu.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 232
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 20:47:37   
Mamicka3
хихии  ќе излезе центарот на Македонија во Штип па на пастрмајлиииии...лелел  ќе заборавиме на диетите

_____________________________

Децата се најголемо богатство
Марио 31.10.2002
Ана Марија 01.11.2005
Трајче 20.09.2009

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 233
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 20:51:58   
ripce

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mamicka3

хихии  ќе излезе центарот на Македонија во Штип па на пастрмајлиииии...лелел  ќе заборавиме на диетите


Јас мислев Велес да пишам... ама ако постот ми беше после овој на Мамичка3 ќе ме обвиневте дека не сакам да ми дојдете во Штипuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Кога сте мајка никогаш не сте сами во своите мисли. Мајката секогаш мора да мисли два пати, еднаш за себе и еднаш за своите деца."

(Одговор на членот Mamicka3)
Непосредна врска до пораките: 234
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 21:01:49   
S*B*
Сега ги изгледав сликте сите сте супер и татковците, мајките, а најслатки се сите дечиња присутни таму.Многу ми е криво што не сум во Скопје или малку поблиски па да се дружам почесто со вас.Ама можиме во лето ако се најдеме повеќе членови моментално присутни во Охрид да направиме една дружба во Охрид можеби ќе има во моментотприсутни и одруги градови во МКД.Голем поздрав и многу ви сум љубоморен што не бев таму.

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 235
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 21:02:43   
Mamicka3
А не бива Велес нас од Скопје ќе ни биде 50 км а овие од Струмица,Богданци греота се да патуваат по 120-150 км  не е фер,лелеее а од Охрид па кај ќе излезе златнава средина... хихих  Ресторан ЧЕ на Плетвар

_____________________________

Децата се најголемо богатство
Марио 31.10.2002
Ана Марија 01.11.2005
Трајче 20.09.2009

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 236
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 21:14:38   
S*B*
Mamicka3 јас реков кој ќе биде наодмор во моментот во ОХрид 

(Одговор на членот Mamicka3)
Непосредна врска до пораките: 237
   RE: Да пиеме кафе :)
12.2.2010 23:08:40   
April
ИЗВОРНА ПОРАКА: pacuvce

Јас предлагам да одредиме каде е центар на Македонија,па таму да си среќаваме постојано...Да им биде блиску на сите,па да пишуваме неоправдани на секој што нема да дојде...А,што велите? user posted image user posted image user posted image


се знае каде е центарот на МКД user posted image
да се дружиме повторно, се разбира...со деца user posted image

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 238
   RE: Да пиеме кафе :)
15.2.2010 14:13:45   
profesorica
ИЗВОРНА ПОРАКА: pacuvce

Јас предлагам да одредиме каде е центар на Македонија,па таму да си среќаваме постојано...Да им биде блиску на сите,па да пишуваме неоправдани на секој што нема да дојде...А,што велите? user posted image user posted image user posted image


јас сум за!!!

и сега што испадна паѓа некој договор за неделава или???


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 239
   RE: Да пиеме кафе :)
15.2.2010 14:27:32   
Cacko
ja kolku so znam trebase da se dogovarame za pocetokot na mart,neli ednas mesecno da bide gledanjeto,ali nemam nisto protiv i za porano,samo da bide nekolku dena unapred najavenouser posted image da se organizirame

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 240
   RE: Да пиеме кафе :)
15.2.2010 14:35:08   
lilit
   I jas sum za ovojpat doagam  a za minatiot ne znaev ve molam drugpat izvestete me! Za minatot ke puknev od maka deka ne bev.A mesto podaroci za 8 mart sto jas i onaka ne go cenam kako praznik da sobereme pari koj kolku moze normalno nekoja realna cena i mesto za cveke da im gi podarime na decinjata na detska klinika sto vkate vi  se dopaga li idejava ?user posted image user posted image

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 241
   RE: Да пиеме кафе :)
15.2.2010 15:01:26   
Cacko
super ideja,ama nie mnogu malce se zbirame,i posto mnogu budzovanki sme sveuser posted image user posted image user posted image user posted image epten pari ke sobereme,da ne recam ke se prekrsimeuser posted image ali ja sum za,mozda vaka i poise ke doagate,posto ja na site sum bila druzbi i prosekot e toj

(Одговор на членот lilit)
Непосредна врска до пораките: 242
Страница:   <<   < Претходна страница  6 7 8 9 [10]
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 8 9 [10]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?