|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Бременост со близнаци!  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
149 ena1 52139 25.5., 00.42
S*K*O*R*P*I*J*A
Предупредуваме: Совети за близначка бременост   12 Палешка РР 10662 10.7., 22.47
Melanija RR
Предупредуваме: мама на две, три , четири одеднаш  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
175 mami 49528 3.3., 20.24
Milicka27
 
Идентични (еднојајчани) близнаци   7 Палешка РР 11525 27.1., 12.12
SOLE
Имате ли во семејството близнаци?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
123 Еца 24641 17.6., 17.29
MademoiselleNina
Потенцијални опасности при бременост со близнаци   3 Палешка РР 10587 27.3., 20.42
Milicka27
доење на близнаци   12 mama26 9560 27.3., 20.35
Milicka27
Семејства со тројки   6 Еца 9432 18.11., 20.12
petra27
Австралијанка родила 12 деца   6 profesorica 9065 13.6., 19.27
Mihaela 2010
Симптоми на повеќе плодна бременост   8 Палешка РР 11753 11.3., 12.13
LoveableMe
Законот и близнаците   10 mami 10350 3.2., 10.12
skorpijana
Сијамски близнаци   1 ripce 8226 20.2., 02.02
zvezdi4ka_bt
Шесто сетило кај близнаците   1 Еца 9189 26.1., 10.39
mami
Четворка во чаир   5 mother 29 9015 16.9., 15.21
mother 29
Трудна со 12   2 mami 8900 18.8., 13.50
mami
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Kolku cesto imate sex?
Yummy Mammy

Roditeli, kolku cesto imate odnosi so vasite partneri? (So isklucok na bremenite koi poradi sostojbata ne mozat da imaat voobicaeni odnosi kako i pred toa)

ne sme imale vo poslednive 5 meseci (18%)

2-3 pati poslednive 3 meseci (10%)

2-3 pati vo mesecot (13%)

1 vo nedelata (26%)

3-4 pati vo nedelata (22%)

skoro sekoj den (11%)


Број на сите гласови: 385

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!