|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Топка за перење алишта
8.10.2010 11:19:47   
mami2
Користи ли некој од топките за перење алишта, или знаете некого што ги употребува? Перење без детергент? На Топ Шоп се 50 евра две топки за по 1000 перења, што е многу поефтино од купување прашак, ама...???
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Топка за перење алишта
8.10.2010 15:10:40   
majka 79
mene mi se somnitelni, neka kaze nekoj sto gi probal

(Одговор на членот mami2)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Топка за перење алишта
9.10.2010 0:46:25   
nutelizza
Пред некој ден решив да се јавам и да ги порачам па ако не се добри ке си ги перам шарените алишта со нив арно ама после 5 мин фалење колку биле добри и убаво мирисале ми кажаа дека биле на ред на чекање со 3 недели. И се откажав.

Инаку овие топки коштаат само $11 во Америка 

< Поракaта ја уредил Snowhite -- 3.1.2011 0:31:26 >

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Топка за перење алишта
9.10.2010 0:50:39   
mama26
sum upotrbuvala i ne se podobri od prasok.se izvinuvam vaka za iskreniot odgovor,ama jas ne bev zadovolna od niv..

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот nutelizza)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Топка за перење алишта
1.1.2011 17:49:21   
suzeto
fala mama 26 za iskreniot odgovor ne treba da se izvinuvas,user posted image neli ovde treba da bideme iskreni

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Топка за перење алишта
27.1.2013 10:45:00   
Dambo80
Jas isto taka sakav da kupam,mi zvucese primamlivo...Od zena koja ja isprobala dobiv odgovor deka prasok si e prasok.Toa bese dovolna informacija da se otkazam od idejata.user posted image

(Одговор на членот suzeto)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Топка за перење алишта
27.1.2013 14:41:55   
miana
Мене една девојка што работи во топ шоп ми кажа дека е гола вода топкава да не си фрлам пари..
И ми рече дека најдобри се делимано садовите и патиките оние макс како и да се викаа и другото се било мачја каша...

(Одговор на членот Dambo80)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Топка за перење алишта
12.1.2014 23:00:13   
Stefanija Stefi
Еве јас ја имам сината топка, а истата ја имаат и мајка ми и свекрва ми и неколкумина пријатели. Супер е кога ќе се земе предвид колку е скап прашакот... Ставам топка и омекнувач зашто иако е со мирис мојата топка, тоа е слаб мисрис и јас задолжително ставам омекнувач, и си перам... Е сега ептен ако мислам дека некои алишта се многу валкани, ставам и маааалку прашак- значи за три месеци потрошив само 1кг прашак... Се исплаќа!
Мајка ми само на белите алишта става прашок за претперење- оти се сек=пак бели и треба повеќе да се вријат а црните -реално ги фрламе по едно до две носења- па тие не се токлу валкани за да трошиме цела кадичка прашак, нели???
- посебно се задоволни едни пријатели од зелената топка- без мирис, ради детето, по еден куп тестови за алергија и инфекции, во Плодност му рекоа дека не трпи хемикалии- па сега со топката е се во ред, а една пријателка има проблеми со кожата па и таа е презедоволна!
-Ова е сепак мое искуство... секој за себе си знае...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Топка за перење алишта
30.5.2014 21:07:17   
Dilina
Добра е плавата од топ шоп, и јас ја користев за невалкани алишта, ама со старата машина не ми переше добро и ја заборавив,,, сега да пробам со новата, како што переше со старата и разликата сега шо ја гледам сигурно ќе бите ок..

(Одговор на членот Stefanija Stefi)
Непосредна врска до пораките: 9
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?