|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Златно славејче  
[Страница: 2 3 ]
72 profesorica 20570 21.11., 18.21
mommy_angels RR
 
Печати од компир   11 mami 10014 20.11., 13.09
marchi
Едукативни игри  
[Страница: 2 ]
32 mis. 24823 20.11., 13.05
marchi
Сложувалки   11 vezilka RR 8579 20.11., 13.00
marchi
Кои игри ги играте со децата?  
[Страница: 2 ]
41 Julie1 12888 13.11., 12.03
marchi
Игри за на отворено   5 vezilka RR 7826 25.6., 13.58
Felly RR
Броенки   14 bilbilce 11335 25.3., 13.48
Melanija RR
Песнички и броенки  
[Страница: 2 3 4 ]
82 nina 62959 25.3., 12.44
AneLav RR
Игри со карти   4 Felly RR 13697 31.1., 14.29
mamicki
Детски песнички од фестивали   22 srnicka 10814 30.11., 20.05
caciana
Приспивни песнички  
[Страница: 2 ]
35 Lara2224 22203 25.11., 21.49
Ki4iko
Книги за деца  
[Страница: 2 3 4 5 ]
121 zami 39620 28.9., 13.51
Snowhite RR
Цртежи   12 Maca25 10668 3.5., 12.19
bucko mal RR
Оригами   15 ripce 24997 29.11., 10.50
Mihaela 2010
Песнички за Божиќ и Нова година  
[Страница: 2 ]
36 Maca25 47754 19.12., 11.04
Twins
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

/
Jana9

Ako go proslavuvate raganjeto na vaset_o dete toa kade go pravite?

Doma (40%)

Kafana (40%)

Kafic (20%)

Diskoteka (0%)

Nesto drugo (0%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!