|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Третман за неплодност со гарантиран успех. Достапен. Модерен. Легален. Ќе се обидуваме додека не го добиете вашето бебе!

ЗАНИМЛИВОСТИ

Фото: Дете кое ги смири Украина и Русија!

Автор: Редакција Рингераја | 5.3.2014
image

Медиумите го нарекоа ова дете СВЕТЛИНА НА ХАОСОТ во Украина! Детето го проби рускиот кордон за да дојде до својот татко!

ПОСВОЈУВАЊЕ

Видео: Девојчето кое преживеа абортус

Автор: Редакција Рингераја | 5.9.2013
image

Неодамна, неверојатна случка се случила во Украина: плодот преживеал по извршениот абортус. Девојчето преживеало клиничка смрт и две години поминало на инфективно одделение, вегетирајќи. Тогаш ја нашле благочестиви луѓе, кои ја посвоиле

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Движења на бебиња.
пеперутка16

Во која недела од бременоста почнавте да ги чувствувате движењата на бебето?