|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Сакаш да имаш твој календар?
ПРИЈАВИ СЕ и добивај новости со корисни, интересни и забавни содржини на својата електронска пошта.

Тато во 5. неделаЗа време на радоста додека го очекувате новиот член на семејството очекувајте промеливо расположение од идната мајка. Повеќе пати ќе се случи да бидете криви за се. Не земајте го тоа при срце, што поладно ги поднесувате овие емотивни испади, толку побрзо ќе престанат.

Но освен тоа, немате чувство дека се случува нешто важно. Бременоста за вас е сеуште нешто неопипливо. Не грижете се, секоја недела малото суштество ќе станува се пореално.


Прочитајте уште


>>  Мама во 5. недела
>>  Плод во 5. неделаАнкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?