|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Сакаш да имаш твој календар?
ПРИЈАВИ СЕ и добивај новости со корисни, интересни и забавни содржини на својата електронска пошта.

Тато во 11. недела



Иако цело време на прво место ја ставаме идната мајка, никако не смееме да заборавиме и на татковците. И вие морате да се грижите за себе. Без чувство на вина, договорете се со пријателите на машко дружење. И татковците треба да имаат неколку часа само за себе!


Прочитајте уште


>>  Мама во 11. недела
>>  Плод во 11. недела



Анкета

najubavo masko ime
babyblue

Dali spored vas go napraviv vistinskiot izbor za imeto na sin mi?

Vojdan (11%)

Damjan (16%)

Andrej (22%)

Stefan (19%)

Marko (22%)

Konstantin (9%)


Број на сите гласови: 360

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!