|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Најубавите свадбени фризури - Трендови 2013!

Редакција Рингераја, 4.6.2013
Фризурата за венчавање е една од најважните одлуки на идната невеста. Во прилог се трендови кои се актуелни за 2013 година и кои ќе направат да бидете убави и модерни тој ден, истовремено
Клучни зборови:

image
/11


 

 

Она што е заедничко за сите фризури е лежерноста. Фризурите не изгледаат како секое влакно да е на своето место, туку изгледаат опуштено и елегантно во исто време.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

Вистини и заблуди за исхраната
Под правилна исхрана се подразбира дека во одредено препорачано количество на храна се застапени продукти кои ги содржат...
3
Како да ја вратите желбата за секс по поро...
Летна облека и затегната кожа, летни вечери под ѕвездите и опуштени викенди ... не е ни чудо што партнерите имаат зголем...
3
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

.
Jana9

Dali mislite deka privatnite bolnici se podobri od drzavnite?

Da (100%)

Ne (0%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!