|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Најнови make-up трендови за есен 2015

Редакција Рингераја, 9.10.2015
Од модните писти оваа есен издвоивме неколку топ трендови за шминка. Време е летните сенки во живи бои да ги замениме со некои од најновите хит make up трендови
Клучни зборови:

image
/11


 

Големи светкави трепки

 

1

 

Smokey eyes

 

2

 

Вамп усни

 

3

 

Розеви образи

 

4

 

Taжни очи

 

5

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
3
Рецепт за домашно подготвено масло за сончање
Маслата за сончање не се погодни за сите, тие имаат мал заштитен фактор или пак воопшто немаат
3
Ракел Велч ја откри тајната на својот изглед
Иако ја гази осмата деценија, Ракел Велч изгледа совршено! Која е нејзината тајна?
3
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Анкета

ime za maski bliznaci
mesecina83

Dali vi se dopagaat iminjata Petar i Pavel sakame zdravje koga ke se rodat nasite bebinja da gi nosat ovie iminja za da si cekame imendeni .

petar (76%)

pavel (24%)


Број на сите гласови: 85

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!