|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Лепа Брена има совршено тело! Која е тајната?

Редакција Рингераја, 2.10.2017
Некои тешко доаѓаат до витка линија, а зад изгледот на Лепа Брена се кријат едноставни нешта. Откријте кои...

image
/11


 

Лепа Брена со години оди на Тајланд на детоксикација, која може да се направи каде и да се наоѓате.

- Кога станува збор за нашето поднебје, моја препорака секако е медитеранската кујна во која има многу риба и салата и во која нема предјадење, кажува Лепа Брена.

Затоа зеленчукот на нејзината трпеза е чест гостин. Кога не јаде свежа, избира обарена храна и ја зачинува со неколку капки маслиново масло.

- Лешниците и бадемите се секогаш подобар избор од грицките. Ако јадете слатко, гледајте да не биде мрсно. Тоа е едно од правилата кои ги усвоив едуцирајќи се за правилната исхрана.

За вежбите нема изговори.

- Мора да се вежба. Макар да се плива или да се практикува брзо одење, истакнува згодната пејачка.

Кога Брена е на сцена гледате како со леснотија ги изведува своите движења. Тоа не е случајно.

- За мојата професија мора да се кондиционо подготвени. Треба да знаете да и кажете НЕ на храната.

 

За сето ова да даде резултати мора да се јаде умерено и добро да се спие, од 8-10 часа.

 

1

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Како најбрзо да се ослободите од подочниците?
Можеби сте од оние личности кои имаат истакнати подочници, но тоа не значи дека не е време да научите правилно да ги сок...
3
Бали Бег се жени со Неџла!
Турските медиуми пренесуваат дека Бали Бег наскоро ќе застане на лудиот камен
3
Сексуална активност и оргазми за време на ...
„Сексот за време на бременоста е добар за вашето тело, за вашата самодоверба, отчукувањата на срцето и за врската со пар...
3
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Анкета

Име за момче
linak

Дали ви се допаѓа името Јаков?

Да (51%)

Не (49%)


Број на сите гласови: 146

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!