|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Животинско царство
9.3.2009 15:39:53   
vesna_kr
Дали некој собира сликички Животинско царство?
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Животинско царство
11.3.2009 8:45:44   
Mama Ane
jas sobiram od noviot album, stariot go sobravme i nemame duplikati, a od noviov imame :)

(Одговор на членот vesna_kr)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Животинско царство
11.3.2009 9:34:25   
vesna_kr
За новиот и мислев. Имам само еден дупликат а тоа е 132.

(Одговор на членот Mama Ane)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Животинско царство
20.3.2009 23:23:57   
mis.
Jas sobiram od stariot album i mi falat 160 i 218 ako ima nekoj nekoja od ovie neka pise.Pocnav i noviot da go sobiram,duplikat mi e 220.Vesna stranata e epten dobra fala na preporakata.(od skype)Pozdrav


(Одговор на членот vesna_kr)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Животинско царство
24.4.2009 10:50:17   
mami
ej i nie pocnavme so zivotinsko carstvo...nemame duplikat do sega, zamislete :)))

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Животинско царство
24.4.2009 15:59:20   
Mammy
Ima i novi Zivotinsko carstvo jajca so figuri vnatre.
Promotivno se prodava i igra za figurite od jajcata.
Igrata e kako Ne luti se covece..
A jajcata se super..sekoj den po dve gi jadam..user posted image
Mnogu poubavi o pokvalitetni se od Kinder...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Животинско царство
24.4.2009 17:19:30   
mis.
Nie kupivme edno jajce za proba ama na kinderot mu nema konkurencija.Se padna edno kengurce ama toa eptem malo.Kade ja ima taa igra za zivotnite od jajcata na zivotinsko carstvo?

(Одговор на членот Mammy)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Животинско царство
25.4.2009 10:21:41   
Aleksandra
Ja ima po pogolemite marketi ili vo prodavnicite na Kras i se vika Golema trka na zivotnite, mnogu e interesna mir vo kukata e koga decata igraat.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Животинско царство
25.4.2009 10:23:29   
Aleksandra
Mis, vo vrksa so slikickte od stariot album sto ti falat za zivotinsko carstvo ke vidam da gi pobaram dali gi imam i ke ti pisamuser posted image user posted image

(Одговор на членот Aleksandra)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Животинско царство
25.4.2009 15:19:44   
mis.
Lele aleksandra vidi i pisi mi veke podolg period gi baram i nikako da gi najdam.Imam dosta duplikati od stariot album.

(Одговор на членот Aleksandra)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Животинско царство
26.4.2009 13:53:12   
biljanaM
И ние собираме сликички од животинско царство ама некако тешко ни оди, бидејки собираме и винкс, Вини ПУ, The Land before the time, 

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Животинско царство
24.5.2009 16:12:42   
Боцко
дечки, ги имаме следниве дупликати од новиот албум:
1, 6, 8, 20, 31, 50, 62, 90, 208 и 225

ни фалат:
4 10 11 12 13 15 16 17 19 21 22 24 25 26 27 28 29 32 33 34 35 41 42 43 46 49 51 54 55 57 58 63 67 71 72 76 77 79 81 82 84 87 88 89 91 92 93 94 95 96 98 100 103 105 107 109 111 114 117 118 119 121 122 124 128 130 131 132 134 135 137 139 140 141 144 147 148 149 151 152 153 154 156 162 163 165 167 168 169 170 171 172 174 177 178 181 182 183 184 188 193 195 197 198 199 200 201 203 205 207 209 211 212 213 214 216 218 219 223 224 227 230 231 232 235 236 237 239 241 242 243 244 246 247 249

сериозни сме user posted image мора да ги собереме сите. кој е за замена, јавувајте се. ние чекаме. user posted image

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Животинско царство
24.6.2009 23:58:09   
mis.
Ние го собравме стариот албум од животинско царство и благодарение на Александра ги залепив последните 2 сликички кои ми фалеа и кои ги барав веке подолго време.Инаку денеска го однесовме албумот во продавница на краш и веднаш ни дадоа пакетче.Во него имаше наполитанки кутија.чоколади 5 од по 100 гр. и едно од 200 гр.4 банана чоколатциња,4 животински царства,гумени бомбони,кики бомбони,2 тортици и грисини.Малку ме изреволтира тоа што немаше албум, ми падна мотивацијата да го собирам и новиот албум ама тоа е.Кој сака сликички од стариот албум имам доста дупликати а продолжувам да го собирам новиот.

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Животинско царство
25.6.2009 0:04:15   
Еца
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Браво Мис, и само да те прашам дали ги виде новите рецепти во исхрана за бебеuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Животинско царство
25.6.2009 0:12:07   
mis.
Елена денеска слабо стојам со слободно време маж ми има утре роденден има па спремам торта па во пауза викам ај да се пофалам но ме интересира па ќе ги погледнам.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Животинско царство
12.9.2009 0:19:26   
ostoun
собирам сликички од животинско царство имам многу дупликати а ми фалат уште 74 ако некој сака да се менуваме нека пише.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Животинско царство
12.9.2009 0:35:45   
Еца
остоун темата е за животинско царстцо така да слободно напиши кои ти фалат, па кој ги има ќе се пријави да ти ги пуштиuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Животинско царство
12.9.2009 10:33:11   
ostoun
Фала Елена ми фалат уште 3 6 10 11 12 16 17 21 23 35 39 40 42 44 46 49 51 60 65 71 74 75 79 81 87 89 91 93 94 97 98 105 108 109 120 125 127 133 135 137 138 141 143 147 158 160 162 163 165 166 167 169 171 178 183 184 189 190 191 193 195 204 208 214 215 220 225 226 228 233 234 241 245 250
а имам дупликати преку 100

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Животинско царство
12.9.2009 12:57:56   
mis.
остун овие од стариот или од новиот албум?Јас имам од стариот па можам да ти ги пратам.user posted image

(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Животинско царство
12.9.2009 13:33:11   
ostoun
Фала Мис но од новиот албум ми требаат

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Животинско царство
15.9.2009 10:06:10   
profesorica
Ние собираме ама некако споро ни иде едно време имавме само неколку дупикати, сега отвораш и:о неее уште еден дупликат.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Животинско царство
15.9.2009 10:29:41   
ostoun
Истиот случај е и кај мене на 5 чоколатчиња 1 сликиче го немаме , ако си за смена јави user posted image се

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Животинско царство
15.9.2009 10:32:12   
ostoun
Сега ми фалат ушта 40-ина.

(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Животинско царство
15.9.2009 10:34:21   
profesorica
Ооо добри сте вие, кај нас фалат сигурно уште 100тина.

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот ostoun)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Животинско царство
15.9.2009 10:48:19   
ostoun
Се менувам затоа ми фалат толку, има многу колекционери.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Компјутери
Боцко

Дали да отвориме тема за компјутерски совети и решавање проблеми со компјутери?

Да (74%)

Не (16%)

Сеедно (11%)


Број на сите гласови: 19

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!