|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  45 46 47 48 [49]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Животинско царство
20.3.2016 20:41:00   
Mela@Ina
Mi falat ZC 9,20,21,26,44,47,50,55,62,64,71,95,102,121,129,154,173,174,180
,189,190,196,198,204,205,219,221,226,229,232,238,239,244,245 i 247.
Duplikati ZC 1,5,11,22,23,28,29,37,43,48,49,53,60,63,66,67,69,73,76,78,79,83
,86,90,93,96,99,103,104,108,112,116,118,119,120,123,126,128,134,141,143
,146,153,159,161,163,164,165,166,168,170,171,176,178,194,201,203,208,209
,216,224,228,231,233,236,237.

(Одговор на членот Anitiste)
Непосредна врска до пораките: 1201
   RE: Животинско царство
24.3.2016 21:24:50   
Mela@Ina

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mela@Ina

Mi falat ZC 9,20,21,26,44,47,50,55,62,64,71,95,102,121,129,154,
173,174,180,189,190,196,198,204,205,219,221,226,229,232,238
,239,245 i 247.
Duplikati ZC 1,5,11,22,23,24,28,29,37,43,48,49,53,60,63,66,67,
68,69,73,76,78,79,83,86,90,93,96,98,99,103,104,108,112,116
,118,119,120,123,126,128,134,141,143,146,153,158,159,161,
163,164,165,166,168,170,171,176,178,188,194,201,203,208,
209,216,224,228,231,233,236,237.


(Одговор на членот Mela@Ina)
Непосредна врска до пораките: 1202
   RE: Животинско царство
27.4.2016 0:14:44   
Flamer
Ми фалит уште едно сликиче 169 ако го има некој нека ми пише ги имам скоро сите за замена user posted image

(Одговор на членот Mela@Ina)
Непосредна врска до пораките: 1203
   RE: Животинско царство
13.6.2016 10:55:22   
kokibt
Falat: 42,180,181,202,237

Dupli: 10,13,20,22,25,26,43,67,71,74,86, 94, 97, 101,104,105,107,110,116,126,127,128, 134, 152,156,157,164,170,194,195,196,200,206,230,236,250.

(Одговор на членот Flamer)
Непосредна врска до пораките: 1204
   RE: Животинско царство
6.8.2016 12:54:57   
kokibt
Falat 180,181,237

Dupli9,10,11,13,20,22,25,26,27,37,41,43,57,67,71,74
,81,86,87,94,97,101,104,105,106,107,110,116,117,126,
127,128,134,139,142,152,156,164,169,171,172,194,195,
196,199,200,201,202,206,229,230,231,232,236,250.

(Одговор на членот kokibt)
Непосредна врска до пораките: 1205
   RE: Животинско царство
6.10.2016 15:34:12   
Ananka
Здраво на сите ми фалат следните сликички од Албумот животинско царство ( Стариот) 50/58/61/71/96/110/150/161/162/182/233/240/242/250 ги имам скоро сите за замена. Ве молам за информација.

(Одговор на членот kokibt)
Непосредна врска до пораките: 1206
   RE: Животинско царство
11.10.2016 9:16:03   
kokibt

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ananka

Здраво на сите ми фалат следните сликички од Албумот животинско царство ( Стариот) 50/58/61/71/96/110/150/161/162/182/233/240/242/250 ги имам скоро сите за замена. Ве молам за информација.

Imam 50,71,110 mi trebaat 55,58,109,172,180,181

(Одговор на членот Ananka)
Непосредна врска до пораките: 1207
   RE: Животинско царство
20.2.2019 21:50:39   
Hunny 86
Дали собира некој сликички од животинско царство? 


(Одговор на членот kokibt)
Непосредна врска до пораките: 1208
   RE: Животинско царство
16.4.2019 9:32:25   
sandrice
Dali sobira nekoj seuste slikicki zivotinsko carstvo?

(Одговор на членот Hunny 86)
Непосредна врска до пораките: 1209
Страница:   <<   < Претходна страница  45 46 47 48 [49]
Страница: <<   < Претходна страница  45 46 47 48 [49]
Оди на:


Анкета

vtora bremenost
dragana92

Sto bi napravile dokolku zabremenite ako vaset_o prvo bebe e pomalo od 1 godinka? Dali bi ja prodolzile bremenosta ili ne?

DA so radost (64%)

DA bidejki se plasam od abortus (4%)

NE (ne sum podgotvena za vtoro bebe tolku brzo) (14%)

Bi se sovetuvala so ginekolog (5%)

Bi se sovetuvala so soprugot (13%)


Број на сите гласови: 251

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!