|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Што најмногу ви фали од вашата младост?
28.11.2013 15:34:21   
miana
Ми фали слободата..Излегувањата и дружењата без обврски,без да мислам дека ме чекаат домче... Не дека сум престарена де,ама сепак ми фалат тие работи...Да си шетаме со мм без да мислиме дека треба да нанаат децава и сл

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Што најмногу ви фали од вашата младост?
28.11.2013 16:02:54   
LoveableMe RR
Izleguvanjata vo Hard Rock i letnoto MNT......i svirkite na Gish.....

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Што најмногу ви фали од вашата младост?
28.11.2013 16:04:12   
Mihaela 2010
Minatoto e minatouser posted image ...mi se dopagja segasnosta i celokupnata situacija

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Што најмногу ви фали од вашата младост?
28.11.2013 23:33:48   
Melanija RR
Седењето со другарки дрндање за се и сешто ус кафе и гатање кој дечно ќе го фатиме user posted image
Оф времето кога со автобус се враќавме навечер дома,а после одење и враќање со такси за 50 денuser posted image се на се убавото средношколско живеење без грижи и живот само за петок и саботаuser posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Што најмногу ви фали од вашата младост?
28.12.2013 1:31:12   
Defne90 RR
Mi fali slobodata i bezgriznosta,vecernite izleguvanja vo petok i sabota koga se ni bese polno i ramno.Prekrasnite srednoskolski denovi koga ne se zamarav so nisto a ziveev za petoki sabota.Druzbite so drugarkite tracarenjata so niv i bliskosta sto ja imavme.I sega se druzam so istite luge no se poretko se gledame.Koja otisla natamu koja navamu.No ne mozam da kazam deka povtorno bi se vratila vo minatoto toa pominalo ostavilo mnogu ubavi spomeni i i napravilo pat na segasnosta da bide takva kakva sto e a mojata segasnost i moeto sekojdnevie ne bi gi menuvala za nisto.Kako sto togas ziveev za petok i sabota sega ziveam za mojot soprug i moite deca koi me pravat najsreknata licnost na ovoj svet.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Што најмногу ви фали од вашата младост?
28.11.2014 21:35:27   
scared RR
Средношколските денови, и другарките со кои веќе не сум толку блиска user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Што најмногу ви фали од вашата младост?
28.11.2014 22:52:27   
Ki4iko
Свирките кои ги правевме, сопругот мој си продолжи со пеењето,ама јас не сум повеќе за во рок бенд, нели , се зафатив со бебиња и дечиња user posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Што најмногу ви фали од вашата младост?
28.11.2014 23:46:57   
caciana
Mladost...jas sum vo Taa faza,no eve ke Se vratam nanazad niz vremeto,ke kazam deka mi nedostiga vremeto koga izleguvavme tajfa drugarki.user posted image

(Одговор на членот Ki4iko)
Непосредна врска до пораките: 58
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?