|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Како се чувствувате денес ?
1.8.2009 12:09:01   
Палешка РР
Сосема е нормално Николина, не се секирај, тоа е колострум.
Кај некои трудници се јавува дури  и порано, нормална реакција на организмот.

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: Како се чувствувате денес ?
1.8.2009 14:27:18   
Sweetheart
Агнес мила денес се чувствувам многу подобро изгледа поради времево станувам депресивна хахахахах а и променлива сум многу често менувам расположение user posted image .КИСССССССССССССССС 

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: Како се чувствувате денес ?
1.8.2009 14:33:31   
mami
некако уморно, помалку ми се врти- ке да е од сонцевоuser posted image

(Одговор на членот Sweetheart)
Непосредна врска до пораките: 178
   RE: Како се чувствувате денес ?
1.8.2009 14:50:43   
Natasha5
Jas sum premorena ,nemam spieno cela nok,Jana imase grcevi,pa dodeka se smiri.Posle ne mozev da zaspija,ova bea prvite jaki grcevi dosega nemala vakvi.Dali e mozno da e od toa sto vcera ispiv 3 kafinja?

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 179
   RE: Како се чувствувате денес ?
1.8.2009 15:42:03   
Iva
Денес многу ми е тешко , најверојатно од времето е.

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 180
   RE: Како се чувствувате денес ?
1.8.2009 16:48:45   
Еца
Се потам, се препотувам, мислам ќе пукнам, па и така ми е топло па искористив да си испеглам се што имав и се препотив едно сто пати и сега одам под туш и ќе бидам како нова, по некое време знам пак ќе се препотам и така, уште еден туш до вечер сигурноuser posted image user posted image user posted image Абе жени лето, па што сакате виеuser posted image Сонце, плажа...user posted image user posted image user posted image Дома, када му е мајкатаuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 181
   RE: Како се чувствувате денес ?
1.8.2009 17:03:51   
milijana
blaze si vi..si se umoruvate od vasite decinja..ja cel den visam na kom.Se imam..sto da pravam..zatoa nemam mnogu iskreni prijatelki koi mi velat eeee pa ne moze se..i kuka, kola, pari..se da se ima..moralo nesto da fali.I taka tie pojma nemaat kolku se srekni.Bi se menjala so niv ..ama ne moze..voj zivot e moj..sega i ovde.Pozz mamicki.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 182
   RE: Како се чувствувате денес ?
2.8.2009 7:20:32   
Палешка РР
Празнично user posted image
Се разбудив уште во 6,30 часот, кој ли ме тераше?user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот milijana)
Непосредна врска до пораките: 183
   RE: Како се чувствувате денес ?
3.8.2009 12:21:09   
Tanja K.
Dobar den,drago drustvo.Jas vcera vecer se vrativ od ohrid,si pominav fenomenalno.Ama zatoa nokeska crknav od zestina.Tamu barem se naspav.Ova ohriganive se navistina negostoprimlina do maksimum.Ama zatoa posle nova godina i od dogodina mislam deka veke nikoj nema da im odi tamu.Zatoa sto za istite pari ke odis vo Grcija na MORE,i ke si pomines stopati poubavo.Cenite gi dignale mislis se naogas neznam kade.Haos

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 184
   RE: Како се чувствувате денес ?
3.8.2009 13:15:42   
niki
Denes u sest sabajle se iskarav so komsiite pod mene, vsusnost ne mi se komsii, turisti se, gazdaricava nasa, podrumot go ima pretvoreno vo stan i go izdava letovo, nok nemame pominato raat, vikanje, smeenje, seks u sekoe vreme od denot i nokta vrakanje od grad u sekoe vreme u denot i nokta i toa bucno. Amaan, i koga ke mi dojde ona kolku ima da ja podberam, ko sto gi napraiv ovie perende i nejze i samo da pomine sezona se selime od ovde, mi se smacija, cela zima mi busea ozdola lupaa krsea zidovi taman se smirivme sega turisti. Pola den pomina uste curamuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 185
   RE: Како се чувствувате денес ?
3.8.2009 13:41:09   
Еца
Јас денес сум преполна енергија(можеби затоа што денес се враќа маж ми од село, па едвај го чекамuser posted image ) Се ичистив по дома, се е средено, мириса на убаво и чисто, сега еве ме викаат сечеле лубеница, па ќе се вратам брзоuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 186
   RE: Како се чувствувате денес ?
3.8.2009 14:04:10   
ripce
среќно user posted image без некоја посебна причина

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 187
   RE: Како се чувствувате денес ?
3.8.2009 14:26:08   
BEBICA
ZDRAVO NA SITE
Jas denes sum premorena,poradi toa sto kerkami cela nok ne spiese poradi edno zapce, no bitno zapceto se pojavi.
Eve ona sega spie ja sum ko da me pregazil traktor, a ne mozam sega da zaspija.

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 188
   RE: Како се чувствувате денес ?
3.8.2009 16:08:50   
Natasha5
jas isto se cusvuvam sekoj den,premoreno nespana.si dezurame sekoj den,kerkami e nokna ptica preku dens pie navecer zurki pravimeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 189
   RE: Како се чувствувате денес ?
3.8.2009 16:27:47   
Палешка РР
Многу ми е жешко денес user posted image , а сега треба и да пеглам user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 190
   RE: Како се чувствувате денес ?
3.8.2009 19:11:36   
mami
Заморно, многу заморно..ме уби сонцето денес..искрено се надевам Лука ке заспие брзо вечер и ке можам да легнам во када да се откиснамuser posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 191
   RE: Како се чувствувате денес ?
4.8.2009 8:28:34   
Tanja K.
Dobro utro,na site kako ste?Utrovo me razbudi kerkami,ama sum nekako dobro raspolozena.Se dogovorivme so kerkami Ena najprvo sto ke pravime za rucek,a potoa sto najmnogu se izraduva da odime kaj baba i da gi vadime bebeskite obleki od nejze,za novoto bebe.Tolkava radost ne ste videle,duri veli ajde sega odma da odime i skokna od krevet.user posted image user posted image  user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 192
   RE: Како се чувствувате денес ?
4.8.2009 8:31:35   
mami
хехехе којзнае какво доживување е тоа за неа user posted image ЈАс сум некако поспана утрово, ми се спие многууууу

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 193
   RE: Како се чувствувате денес ?
4.8.2009 8:40:06   
Mammy
Денеска јас сум некако еуфорично среќна..Му ја спремам облеката на бебушот за кога ќе излезе од болница..Полека ми се ближи терминот и мм сака се да е спремно..

_____________________________

Me, Myself and You..and our Baby too...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 194
   RE: Како се чувствувате денес ?
4.8.2009 8:42:40   
Tanja K.
Mislam deka celata e vo nekoj film so naseto bebe,samo mi go gali i baknuva stomakot,postojano si razgovara so nego,i demek ceka odgovor.user posted image user posted image user posted image
Daj boze taka da ostani i posle koga ke se rodi bebeto,a se nadevam deka ke bide taka posto sme veke 6.5 god.razbira se vo celost.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 195
   RE: Како се чувствувате денес ?
5.8.2009 13:05:13   
none
i jas se vrativ vcera od ohrid bevme vo trpeica 5 dena se odmorivme,i tamu mi  bea plodni denovi  pa moze tamu mi e srekata ,a za ohridkjanite stvasrno ne se usluzni koristoljubivi ama toa e edno ezero imameuser posted image

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 196
   RE: Како се чувствувате денес ?
5.8.2009 13:11:08   
ripce
флегматично...од жештиниве не сум спиела цела ноќ се будев... ништо не ми се работи... ќе се одмарам цел ден.

аууу а колку ми се оди во охрид...user posted image

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 197
   RE: Како се чувствувате денес ?
5.8.2009 13:11:49   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image езеро, плажа, романтика- прав рецепт едно бебче да реши да не израдува сите, а најмногу тебе и сопругот..навивам за вас...
А за Охриѓаните не сакам да коментирам само ке ви кажам случка од пред три дена- братучетками(која е од Охрид) ја удрила кола додека била на точак, има лонгета на ногата( а е професионален веслач) конци на устата, еден куп модрици а типот само застанал да си го собере ретровизорот и си заминал

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 198
   RE: Како се чувствувате денес ?
5.8.2009 13:17:09   
Natasha5
e denes sum odmorena stanuvav navecer so Jana ama pak se custvivam super.kaj nas malce zalade pa se dise nekako i mislam deka toa sto se custvuvam super e i od vremeto

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 199
   RE: Како се чувствувате денес ?
5.8.2009 13:20:49   
Tanja K.
Eve druga slucka,ti na deca da im zaklucis wc na plaza stramota.Toa kaficite sto se na plaza ,im ostavivme eden den okolu 1000den. po 5min.odam jas trudna da baram voda,a taa vika ama na sank ne davaat voda.Kako vikam preeska koga mievme i se drugo mozese togas ne 1 tuku donese 10 casi voda,a sega nemoze.Ke prasam dali ke mi dadat voda rece taa.Veruvale ili ne pomina pokraj mene uste 10pati i nisto,i na kraj koga pocnav da vikam i site se vrtea mislis nesto bidnalo,pa da vidite kako ne 1 tuku 2casi mi donese.Bezobrazluk do maksimum.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 200
Страница:   <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?