|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
27.3.2011 22:45:04   
KRISTIJANA*
i jas licno ne se zapoznav so nikoja , na facebook adnav nekolku ama go izgbiv forumot kade bea navedeni koj e koj i sega sum malku izgubena hahah inace mn mi pomogna i me sovetuva MIKA ja pozdravuvam , ne se znaeme licno i natasa981

pozz do siteeeeeeeee


< Поракaта ја уредил Viktori RR -- 18.4.2012 20:45:15 >

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
18.4.2012 20:29:20   
Snow Queen
моите две најдобри и најмили пријателки....
Melanija RR, meU87
и Annet user posted image

_____________________________

07.04.2006........до ден денес со саканиот сме лудо вљубени

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
18.4.2012 20:44:14   
Viktori
Сега веќе е подолга листата на другарки од РР.
Го прекршив правилото на неширење познанства по форуми и ич не ми е криво. user posted image
Натушка, Беатрис, Јуле, Оливија, Темјана, Палешка, Арх_диз, Икана, мами2, Везилка (ќе ја заборавев) - посебно ми се мили. Дури денес со Оливија де жа ву имавме. Оливија помислила на мене, а јас и излегов пред очи.user posted image

На листата маст мит аген ја додавам Меланија! user posted image



< Поракaта ја уредил Viktori RR -- 18.4.2012 23:29:12 >


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Snow Queen)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
18.4.2012 20:49:26   
Melanija RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Viktori RR

На листата маст мит аген ја додавам Меланија! user posted image


Стварно беше кратко,брзо...и стварно и јас сум за пак,туку добро што ме потсети,Бевме ние и Темјана,Натушка и петтата беше мами така некако ама ич не сум сигурна за никот,се сеќаваш за да знам кого сум запознала?

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
18.4.2012 20:50:53   
Viktori
мами2 да не беше?

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
18.4.2012 20:53:16   
Melanija RR
Или мами29 ,хм се замислив..уствари Темјана ја знае па ќе пише кога ќе прочита,ама не сум ја читала одамна

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
18.4.2012 20:54:57   
Viktori
мами2 е бе. user posted image user posted image
Тука е темјана ама она дневна шема тера.

< Поракaта ја уредил Viktori RR -- 18.4.2012 20:55:11 >


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
18.4.2012 20:57:23   
Melanija RR
Сакав да кажам мами ја нема,а Темјана од сабајле до крај радног времена user posted image уф офтопициuser posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
18.4.2012 20:58:40   
mamicki
Se zapoznav so Paleska, Snowhite, Felly, Emanuela PPuser posted image

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
18.4.2012 23:19:48   
Natuska85

ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

Стварно беше кратко,брзо...и стварно и јас сум за пак,туку добро што ме потсети,Бевме ние и Темјана,Натушка и петтата беше мами така некако ама ич не сум сигурна за никот,се сеќаваш за да знам кого сум запознала?


Да мами2 бешеuser posted image

Инаку се знам лично со Виктори,Беатрис,Маца,Ана моли,Арх_диз,Јуле,Оливиа,Андрианче,Богданчанка и често си контактираме, сум ги запознала и Палешка ,Мартинс мам,Темјана,мами2,либра.н,мама26user posted image , лале,блу-блу,минатата недела ја запознав и Пепелашкаuser posted image ...и не ми доаѓа на памет уште кој,сори.

Контактирам на фб често и со маки и со кикичка и едвај чекам да ги запознаам во брзо време се надевамuser posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
19.4.2012 8:54:35   
Pepelaska *
Јас ги познавам само Анамоли и Натушка, а би сакала сите да ве запознаамuser posted image
Со кикичка редовно се допишуваме на фб, хихи, и неа одвај чекам да ја запознаам плус децата ни се врсници па што знаеш user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
19.4.2012 9:22:21   
temjana
Морееее немам ком. дома, мојот го оставам на работа а мм не ми го дава неговиот затоа сум дневна шема, не дека не си легнувам во 21 часотuser posted image Инаку јас се познавам со Виктори, Натушка,Мами2, Меланија,Маца, ја видов на кратко Оливија, Арх диз, Либра.... лелле сигурно има уште некој ама слаба меморија имам простете миuser posted image И ајде повторно дружба да правиме еве и сонцето ни се смее

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
19.4.2012 9:26:18   
Beatris
Муебетче тет-а-тет имало со Натушка, Виктори, АнаМоли, Маца, Јуле, Икана, Џесика, Мартинс Мом, Надица... ако сум заборавила некого, а 100% сум заборавила се извинувам user posted image  

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
19.4.2012 9:54:37   
AnnaMolly RR
Сум се запознала со Натушка, Беатрис, арх_диз, Јуле, Оливија, Темјана, мами2, Пепелашка, Палешка, Мартинс мам, Везилка, Виктори, блу_блу, мајмунче, сноувајт, Фели, слаѓана од Прилеп, либра.н, калипсо, маца, Џесика, мама26, андријанче... Не ми текнува со кој друг.

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
19.4.2012 9:56:02   
Beatris
Леле ете знаев, ја заборавив Оливка, арх_диз, Палешка...

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
19.4.2012 10:09:22   
temjana
Знаев дека некој многу важен заборавив АнаМоли со неа најмногу контактирамuser posted image , инаку ја видов на една среба и Андријанче и со Јуле се знам ехехехе па јас многу познавам. За толку а социјална личност како што се сметам многу пријатели имамuser posted image

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
24.10.2012 16:31:11   
kikicka
Јас лично вака очи во очи ги знам : Беатрис, Анамоли, Маки, Натушка, Икана, Луци, Оливија( случајно) , Џесикаа,Андрианче, Фиао, Маца, Виктори еднаш , Сандриана, Јулие и мислам дека толку беа .... ааааа Темјана исто , и Темјанушка и толку мислам. Инаку контактирам со анет, пепелашка, лиличка и други, сакам да ги запознаам не само преку чат .

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Со кој имате контакти и надвор од рр?
24.10.2012 17:02:00   
Pepelaska *
Ке се запознаеме Убавезноuser posted image може и сватови ке станиме, таман ни се дециве.

Инаку јас сеуште ги знам Анамоли, Натушка и Палешка ама само се запознавме на пиво фест
Се надевам ке се запознаеме сите

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 118
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?