|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 13:52:45   
Iva
Kога ќе дознаеш нешто за тие социјални станови за малди брачни парови, да пишеш да се информираме и ние, важи?

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 13:58:17   
penelopa
Ајде ви посакувам  побрзо да стигнете до својот сопствен стан
user posted image
и нека ви биде волку убавuser posted image


_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 13:59:53   
mami
Вауууу, па ова е одлично..ти благодарам...

Ива, па кога ке дознаам прво овде јавувам што ти е..знам дека има уште многу кои би сакале свое станчеuser posted image

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 14:07:15   
alex_mo
Честитки,Мами......е дури сега ке ја осетиш вистинската слобода,срека и љубов во “неколку“квадратни метри кои ке ти го направат животот бајка...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 14:10:14   
April
Честитки...сега правец ИКЕА user posted image
а за локација, Карпош, се разбира user posted image

(Одговор на членот alex_mo)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 14:21:45   
Матеа
Честитки Мами,user posted image user posted image user posted image се најубаво и што поскоро да си се вселите. Само напред!!!user posted image

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 16:23:18   
srekna mama
е баш ми е мило...прекрасна вест..ете го нашето славењеuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Матеа)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 16:52:40   
vezilka RR
еееееееј супер вест..браво!!! Ајде честитки и аирлија барање! 

(Одговор на членот srekna mama)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 17:03:20   
sunchips
Mami bravo za odlukata aj sega brzo da najdete sto pogolemo i poubavo stance za sto pomalku pari.

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 17:10:30   
niki
Многу убави вести, бравоuser posted image user posted image user posted image user posted image Среќна потрага и што е можно побрзо, најбрзо да се вселите во вашето гнездо и да бидете семејство во вистинска смисла на зборот, сами свои домаќини. Па потоа со ред user posted image и user posted image
А коментарите на свеки нека ти бидат поттик да и докажеш и покажеш дека сами можете и многу подобро.
Честитки!


_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 17:25:16   
denicka
Честитки најмила моја. Се надевам ке се впишеш и во списокот остварени желби user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  нека ви е со срека барањето и со лесно.за преселбата не се секирај сите сме тука да помогнеме user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bless and you will be blessed!

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 17:30:58   
Весна
Ооо ај аирлија! user posted image
И знаеш што, знаеш што?!?!?! Ново Лисиче е прееееекрасна населба, фрлајте тоа погледот наваму, ако ако ако?!?!
И плус и плус знаеш има бајаги рингерајасти лисичанки, таман тука на купче ќе сме си user posted image
Уште еднаш честиткиииииииии сончко! user posted image

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Конечно нешто свое :)
18.1.2010 17:33:09   
Enika
Честитки Мами...баш ми е најмио за тебе...е сеа конецно ке можам да ти досагам на гости и да ти го гнјавам Лукаuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Конечно нешто свое :)
19.1.2010 12:20:06   
Палешка РР
ИЗВОРНА ПОРАКА: mami

Ах..со кого ќе ја поделам, ако не со моето второ семејство, најсреќната вест... Драги мои, кај нас од викендов, веќе наголемо се разговара за сопствен стан. Конечно, конечно, почна и долгоочекуваниот разговор за купување на наше сопствено гнездо...Сега сум во потрага по нешто прифатливо за нашите можности и во избор на банка со поволни каматни стапки на кредитите...user posted image user posted image user posted image




Аххххх, вакво нешто да пропуштам. user posted image
ЧЕСТИТКИ МАМИИИИИИИИИИИИИи, знам колку посакуваше!user posted image
Што поскоро да си бидете сами.

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Конечно нешто свое :)
19.1.2010 14:31:29   
lilit
   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image честитки и од мене и уживајте го заслужи тоа знам колку го посакуваше и само напред!

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Конечно нешто свое :)
19.1.2010 14:43:04   
mami
Фала ви...да ви се исполнат сите желбиuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот lilit)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Конечно нешто свое :)
20.1.2010 11:59:18   
nutelizza
user posted image
мами сите планови што сте си ги зацртале најскоро да ви станат реалност
и точно е дека е најубаво дома сам, свој на свое....

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Конечно нешто свое :)
20.1.2010 12:05:04   
big_mama817
баш ми е мило мами навистина ми е многу драго за тебе user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот nutelizza)
Непосредна врска до пораките: 43
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?