|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Новогодишна еуфорија!
15.12.2009 13:28:55   
mother 29
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bogdancanka

а сега и од ова што го поставив неможе сите да гледат Кате?


може!лел како ни танцува Моникаuser posted image  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Новогодишна еуфорија!
15.12.2009 13:29:37   
vezilka RR
ние некоја година се организираме, некоја не..оваа изгледа нема да се организираме..ама затоа фирмата на мажле оваа година организира семејна прослава (мислам маж,жена, деца..)во некоја винарија , не знам точно каде...

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Новогодишна еуфорија!
15.12.2009 13:29:50   
ananikol
Gradot e cel ukrasen i prekrasno izgleda posebno navecer uste snegce ni fali...user posted image

Denes kaj nas tradicionalno kako i sekoja godina na 15 dekembri se ukrasuva elkata user posted image user posted image user posted image

Kaj nas se znai koj najmnogu se raduva na elkata,ako kaj vas toa se vasite decinja, kaj nas toa sum JAS user posted image user posted image user posted image

Jas sum vo pogolema euforija od gradonacalnikot  na Skopje i bez  tolkav budzet user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Новогодишна еуфорија!
15.12.2009 13:35:08   
arh_diz
Kaj mene novogodisna euforija se custvuva na rabota rabota preku glava .user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Новогодишна еуфорија!
15.12.2009 14:28:41   
BEBICA
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bogdancanka

http://apps.facebook.com/santa_yourself/intro.php?source=santa&from_user=100000056534768



Еве ја Мониuser posted image user posted image user posted image user posted image Прекрасна срце........




Blagodaram mnooogu Bogdancanka, srce si , jas neuspeav no ti me popravi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Srce siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Новогодишна еуфорија!
15.12.2009 14:34:48   
caci20
Nas ne nosat od firma, ama jas ovaa godina ke eskiviram, nesto ne ni se dobri odnosite vo firmata, pa ne mi se druzi i sedi vo takvo opkruzuvanje

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Новогодишна еуфорија!
15.12.2009 15:05:59   
natasha
Ne custvuvam takvo nesto,sem sto veke ja ukrasivme  elkata..imame uste malku da sredime po domauser posted image user posted image user posted image user posted image mozebi kako sto ke izminuvaat denovive moze i ke me fatiuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Новогодишна еуфорија!
17.12.2009 14:15:10   
mother 29
уште само да падне снегче и да биде све како треба!user posted image
баш се радувам!

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Новогодишна еуфорија!
17.12.2009 15:04:44   
mina_m
voopsto ovde ne se oseka novogodisna euforija,osven elki sto ima nakiteno ama ne e toa toa,mnogu bezveze e,a i najbitnoto nema sneg....

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Новогодишна еуфорија!
18.12.2009 16:13:32   
nodi
i jas mislama deka dokolku bi imale pomala besparica i  podobra ekonomska sostojba ,euforijata bi bila mnogu pogolema nego sega.Mozebi vo Skopje i pogolemite gradovi se oseka doaganjeto na Nova Godina ,ama vo pomalite mesta voopsto nema nitu razdvizenost nitu ukrasenost.Kako sekoj obicen den.

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Новогодишна еуфорија!
18.12.2009 17:08:58   
Bogdancanka
У Скопје како е накитано алал им браво супер е ептен новогодишна атмосфера тука кај нас во помалите градови ништо не се осеќа а и кај нас ако терат како и секоја година ќе китат последниот денuser posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот nodi)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Новогодишна еуфорија!
21.12.2009 16:16:07   
BEBICA
http://www.youtube.com/watch?v=13SaSh_xW2M


Se nadevam deka uspeav malku da peeme.user posted image


_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Новогодишна еуфорија!
21.12.2009 16:37:06   
Bogdancanka
jas ja ispeav mene me raspea a za drugite neznamuser posted image user posted image user posted image ali kaj go najde interesno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Новогодишна еуфорија!
21.12.2009 16:41:59   
BEBICA
Eve uste edna koja e uste poubava a mislam deka i poveke ke ja razberemeuser posted image user posted image user posted image Carolija - Zvonciciwww.youtube.comLeontinin Decji hor Carolija peva obradu pesme Jingle bells (Zvoncici). Spot je emitovan nebrojeno puta na TV Pink, za Noovogodisnje i Bozicne praznike... Tekst je priredila Leontina Vukomanovic, aranzman Maja Lekovic. ...

Carolija - Kad snovi krila dobijuwww.youtube.comKristina peva pesmu na festivalu Dida Carolija 2007, muzika i aranzman Maja Lekovic, tekst Leontina Vukomanovic i Maja Lekovic


A ovaa drugava e da ve raznezi malku na ova studeno vreme.



_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Новогодишна еуфорија!
21.12.2009 16:45:04   
BEBICA
Carolija - Kad snovi krila dobijuwww.youtube.comKristina peva pesmu na festivalu Dida Carolija 2007, muzika i aranzman Maja Lekovic, tekst Leontina Vukomanovic i Maja Lekovic

Se nadevam deka sega moze da se otvori.Izvinete sto sum dposadna no mnooogu ubava pesnicka.


_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Новогодишна еуфорија!
21.12.2009 16:49:02   
Bogdancanka
kaj mene ne ja otvara.....user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Новогодишна еуфорија!
21.12.2009 16:52:53   
BEBICA
Zlato kaj mene ja otvara.
Eve uste ednauser posted image user posted image user posted image nemojte da mi se ljutite no ova e za site deca.
Carolija - Leontina i Ivana - Kako rastu deca


_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Новогодишна еуфорија!
21.12.2009 17:02:24   
BEBICA
http://www.youtube.com/watch?v=LBsFsEHMkFQ
Zvoncici

http://www.youtube.com/watch?v=nRX9f9supKA&feature=related
Ova pesnicka da ve raznezni

http://www.youtube.com/watch?v=B9XmWlvDlxA&feature=related
A ovaa da ve razigra.

Bigdancanka aj sega probaj.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Новогодишна еуфорија!
21.12.2009 17:54:21   
Bogdancanka
eve sega ovie mi gi otvara mozebi do mojot pc e denes nesto me zezauser posted image cel den mi ide na nervi pojma nemam sto mu euser posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Новогодишна еуфорија!
21.12.2009 18:02:34   
Bogdancanka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Brvo Bebica super pesnicki bas novogodisna euforija

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Новогодишна еуфорија!
22.12.2009 10:20:04   
Mila na mama
Кај мене еве се организираат за во Македонска куќа прават список ама ај ќе видиме колку ќе се собереме и дали ќе бидне предновогодишна прослава или како многу пати досега ќе се откаже поради неорганзираност.

_____________________________

love u all

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Новогодишна еуфорија!
24.12.2009 12:31:14   
mother 29
почнаа кај мене пеперутките ...стигнаа од работа пакетчињата,после ке одам по бутици со сестра ми да си купам нешто фино...и ке гледам нешто за Марко..Вчера дувавме балони..полно балони ни е дома..Марко е пресрекен ,а и јас со негоuser posted image

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Новогодишна еуфорија!
24.12.2009 12:34:31   
arh_diz
Euforija ima samo motiv za rabota nema koj ke raboti uste edna nedela user posted image user posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Новогодишна еуфорија!
26.12.2009 10:07:23   
profesorica
на предновогодишна прослава ќе не носат од школово кај што предавам во кафич ќе се собереме жени, пакетчиња спремни, гардераба уште нешто да си докупам и да видиме каде ќе прославиме.ме здрма вчера на плоштад ептен новогодишна еуфорија.навистина е прекрасно на плоштадот во Скопје

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Новогодишна еуфорија!
26.12.2009 10:10:28   
mis.
и ние одиме денес на плоштад.Штом има и дедо мраз супер барем ќе ги сликаме децата.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?