|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  20 21 22 23 [24]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Егзема (атопичен дерматит)
6.4.2016 22:38:35   
gina
i jas slusnav za ta kremata od Skender deka pomagala sega nisto ne go mackam pedijatarot nisto ne dade pa si vikam na svoja raka da zemam a mie strav pa da ne napravam poloso neznam na sto moze da e e alergicen spie so edno malo plisano mece ama mu go trgam i koga sme nadvor mnogu mu se vcrvuva ama pak nonstop sme so cucla lazacka moze li da ei toa neznam vise a ovie kremive na EUCERIN koja e podobra taa vo tuba ili vo kutivce stoe razlikata ili isti se se mislam dali da zemamuser posted image

(Одговор на членот DuffytheDuck)
Непосредна врска до пораките: 576
   RE: Егзема (атопичен дерматит)
7.4.2016 8:48:04   
Neurotoxin RR
На еурцерин таа во тубичка ти е за акутна егзема, егзема што се појавила сега од одреден агенс, па ако се смири не ја користиш повеќе, а таа во кутивче е за хронична, долготрајна употреба, ако на пример егземата се смири со некој лек како кортико, тогаш с епродолжува со оваа и се користи цело време за да не се појавува егземата.

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 577
   RE: Егзема (атопичен дерматит)
14.4.2017 5:02:35   
Nikuchyn
Zdravo, ke ve zamolam nekoj ako ima kontakt za kremata Cvet od Bitola da mi dade. Vi blagodaram odnapred

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 578
   RE: Егзема (атопичен дерматит)
25.2.2018 18:40:14   
taculka
Zdravo, ke Ve zamolam za kontakt za kremata CVET od Bitola. Fala, pozdrav

(Одговор на членот Nikuchyn)
Непосредна врска до пораките: 579
   RE: Егзема (атопичен дерматит)
6.8.2019 14:01:31   
Teonce
Zosto nemoze da se vidi slikata ?


(Одговор на членот blue_blue)
Непосредна врска до пораките: 580
Страница:   <<   < Претходна страница  20 21 22 23 [24]
Страница: <<   < Претходна страница  20 21 22 23 [24]
Оди на:


Анкета

Кога прооде вашето малечко?
Jana9

Кога прооде вашето малечко?

0-12 месеци (36%)

12-24 месеци (64%)

24-36 месеци (0%)


Број на сите гласови: 22

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!