|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Се породи scared RR ! ! !
20.8.2016 19:10:26   
scared RR
Ви благодарам на сите, само убавини да ви се вракаат user posted image user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Се породи scared RR ! ! !
22.8.2016 8:33:42   
elenak
Нека се живи и здрави малите рингерајковци и секогаш среќа да ги прати. Честитки на сите нови мајки рингерајки.user posted image user posted image

_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Се породи Neurotoxin RR ! ! !
21.9.2016 9:26:40   
sandriana RR
Добредојде за уште едно Рингерајче!
Во петокот се породи нашата Neurotoxin, и донесе на свет уште една другарка рингерајка user posted image
Честитки за семејството, и бескрајна среќа за бебушката! user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Се породи Neurotoxin RR ! ! !
21.9.2016 10:36:28   
Hopeful RR
Јеееее! Честитки Neurotoxin RR, сега дадичка си има друштво! user posted image
Нека е здрава и жива, весела, насмеана и сакана! Смисливте име?_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Се породи scared RR ! ! !
21.9.2016 16:32:38   
kapina
Cestitki

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Се породи scared RR ! ! !
22.9.2016 5:05:58   
fetusce
golemi cestitki i od mene.

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Се породи scared RR ! ! !
24.9.2016 20:32:48   
Neurotoxin RR
Драги мои бескрајно сум среќна што по неколку обиди и денес се уклучив на темава, едвај чекав да ви пишам. Ви благодарам на сите, сите сите сите рингерајки посакувам да пишуваат на оваа тема. смисливме име, малата дадичка ќе се вика Ана, зашто големава е Елза user posted image

(Одговор на членот fetusce)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Се породи scared RR ! ! !
25.9.2016 11:51:11   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: Neurotoxin RR

Драги мои бескрајно сум среќна што по неколку обиди и денес се уклучив на темава, едвај чекав да ви пишам. Ви благодарам на сите, сите сите сите рингерајки посакувам да пишуваат на оваа тема. смисливме име, малата дадичка ќе се вика Ана, зашто големава е Елза user posted image


Честитки!! да е здрава и жива Ана!!!

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Се породи scared RR ! ! !
2.10.2016 1:25:44   
Melanija RR
Neurotoxin RR и scared RR честито бебушки од се срцеuser posted image среќни и весели да се user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Се породи scared RR ! ! !
19.4.2017 5:54:49   
marija23
Se porodiv so vtora princeza nokeska vo 00.30h. ne se opisuva cuvstvoto !!!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Се породи марија23! ! !
19.4.2017 17:46:47   
kapina
Cestitki marija neka ti e ziva i zdrava kerkickata

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 21.4.2017 7:02:09 >

(Одговор на членот marija23)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Се породи марија23! ! !
20.4.2017 8:21:59   
Neurotoxin RR
Жива здрава, радост да ви носиuser posted image

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 21.4.2017 7:02:44 >

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Се породи марија23! ! !
21.4.2017 7:04:25   
lukajana RR
Честитки мајка голема да расте девојката

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 113
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Оди на:


Анкета

Јас во љубовта?
kikicka

Како гледате на љубовта?

Разочарана (9%)

Верувам (58%)

Живеам со надеж (22%)

Се сомневам (10%)


Број на сите гласови: 96

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!