|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрит...
6.10.2015 8:57:49   
Палешка РР
Почитувани членови

Пријателите на Рингераја.мк HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ве наградуваат! user posted image
HAPPY STAR PHOTOGRAPHY доделува бесплатна фото-сесија за најактивниот форумџија во месец октомври во форумот Бебе.

Повеќе информации прочитајте ТУКА

Ви посакуваме пријатна дружба на нашите форуми.
Голема благодарност до HAPPY STAR PHOTOGRAPHY user posted image user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
7.10.2015 14:08:42   
Felly RR
Одличен подарок за нашите слатки рингерајчиња!!! Ајде да видиме кој ќе биде најактивен user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
7.10.2015 14:28:47   
lukajana RR
Прекрасен подарок а имаме многу бебушки подготвени за сликање .Кое ли ке најсреќнотоuser posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
14.10.2015 8:58:54   
Snowhite RR
Еве ја листата за најактивните 5 изминатата недела на форум бебе
Ајде да видиме кој е во игра за многу убава награда, награда која ќе остане засекогаш да ве потсетува на најубавите мигови од вашиот живот, професионална фотосесија за вашите најмили

бр.на постови.....член
9........lukajana rr
6........Felly rr
5........Gardenia
5........sandriana rr
4........Melanija rr
4........lolla
3........Hopeful rr
3........Mihaela 2010

Изборот е тесен, 3то, 4то и 5то место го делат по две, затоа ве поттикнувам на поголема активност во оваа недела

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
19.10.2015 18:48:39   
Melanija RR
Втора недела од наградната игра HAPPY STAR PHOTOGRAPHY

1 бесплатна фотосесија во студиото на HAPPY STAR PHOTOGRAPHYuser posted image

Листата е оваа user posted image

бр. на постови / член
9 .........lolla
9 .........Felly RR
8 .........lukajana RR
7 .........sandriana RR
6 ..........AnnaMolly RR
3 ..........Hopeful RR
3 ..........tincule
2 ..........vezilka RR
1 ..........jasmina81
1 ..........Gardenia
1 ..........Kvisko


Уште цели 2 недели за многу корисни постови user posted image


< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 19.10.2015 18:51:50 >


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
21.10.2015 16:23:35   
Felly RR
user posted image за нашите рингерајки, и зголеменат активност оваа недела, ајде да видиме дали третата недела ќе има некои измени во листата. Очекувајте комплетна листа, со вкупниот број на постови за изминатите три недели.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
26.10.2015 11:28:32   
AnnaMolly RR
Уште само една недела до крајот на наградната игра!

Еве како изгледа засега табелата според активност на форумот БЕБЕ сметано во последните 3 недели.

33...........lukajana RR
22...........Felly RR
16...........lolla
12...........sandriana RR
10...........tincule

Следната недела веќе ќе го знаеме добитникот на прекрасната награда 1 бесплатна фотосесија во студиото на HAPPY STAR PHOTOGRAPHY< Поракaта ја уредил AnnaMolly RR -- 26.10.2015 11:31:57 >


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
27.10.2015 18:11:34   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

Уште само една недела до крајот на наградната игра!

Еве како изгледа засега табелата според активност на форумот БЕБЕ сметано во последните 3 недели.

33...........lukajana RR
22...........Felly RR
16...........lolla
12...........sandriana RR
10...........tincule

Следната недела веќе ќе го знаеме добитникот на прекрасната награда 1 бесплатна фотосесија во студиото на HAPPY STAR PHOTOGRAPHYuser posted image Нека победат најупорните.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
2.11.2015 12:34:35   
Melanija RR
Конечната листа во наградната игра на HAPPY STAR PHOTOGRAPHY која доделува бесплатна фото-сесија за најактивниот форумџија во месец октомври во форумот Бебе.

42 lukajana RR
24 Felly RR
18 lolla


lukajana RR е добитник на оваа фото наградаuser posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
2.11.2015 18:49:52   
MamaKiki
lukajana честитки user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
3.11.2015 10:13:00   
Felly RR
Lukajana, честитки!!! Навистина заслужено за многу споделени советиuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот MamaKiki)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
3.11.2015 15:44:19   
lukajana RR
Фала девојки , беше ова многу интересна наградна игра а наградата е многу убава останува голем спомен од мали дечиња user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
5.11.2015 5:24:47   
Палешка РР
Честитки за добитничката user posted image

Ја молам lukajana RR да достави свои контакт информации на glaven.urednik@ringeraja.mk

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
5.11.2015 10:33:09   
bucko mal
Chestitki lukjana RR, sosema zasluzeno user posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: lukajana RR

Фала девојки , беше ова многу интересна наградна игра а наградата е многу убава останува голем спомен од мали дечиња user posted image_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
25.11.2015 17:42:31   
lukajana RR
Девојки ние се сликавме user posted image супер поминавме сликите се преубави .
Дел од рингерајки веќе ги видоа на фб а еве и овде ке ставам неколку да ги видите user posted image
user posted image
user posted image

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 25.11.2015 17:45:58 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
25.11.2015 17:48:36   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: lukajana RR

Девојки ние се сликавме user posted image супер поминавме сликите се преубави .
Дел од рингерајки веќе ги видоа на фб а еве и овде ке ставам неколку да ги видите user posted image
user posted image
user posted image

super ste user posted image

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
25.11.2015 23:09:55   
lukajana RR
Фала Марчи ,има уште слики која од која поубава user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
26.11.2015 10:49:08   
sandriana RR
Одлични фотографии - и мајсторот и моделите user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
26.11.2015 21:45:58   
lukajana RR
Мајсторот добар си беше ама малиот модел на бегање го сликаа ,добро и толку што успеа да извади user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
26.11.2015 23:02:13   
Melanija RR
Супер слики ,навистина право за HAPPY STAR PHOTOGRAPHY user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
27.11.2015 0:03:48   
MamaKiki
lukajana сликите се за hollywood user posted image
Бравво и за happystar , атмосверата е неповторлива и весела ! Ах да бев поблиску до Ск уште утре тргнував за ваква убавина user posted image

малечките се прекрасни а и ти како мајка user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
28.11.2015 15:44:08   
mommy_angels RR
Сликиве се мелем за очи,преубави се.Туку Лукајана едвај те препознав,ауууу ептен си женска и пол user posted image

(Одговор на членот MamaKiki)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдо...
29.11.2015 15:11:24   
Felly RR
Преубави лукајана!!! Ќе останат одличен споменuser posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 23
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

izbor na ime
tajaa

Predlozeni iminja za mojata kerkicka:

Sara (47%)

Jana (53%)


Број на сите гласови: 126

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!