HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Рингераини подароциПорака


Палешка РР -> HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (6.10.2015 8:57:49)

Почитувани членови

Пријателите на Рингераја.мк HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ве наградуваат! [sm=bravo.gif]
HAPPY STAR PHOTOGRAPHY доделува бесплатна фото-сесија за најактивниот форумџија во месец октомври во форумот Бебе.

Повеќе информации прочитајте ТУКА

Ви посакуваме пријатна дружба на нашите форуми.
Голема благодарност до HAPPY STAR PHOTOGRAPHY [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]
Felly RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (7.10.2015 14:08:42)

Одличен подарок за нашите слатки рингерајчиња!!! Ајде да видиме кој ќе биде најактивен [sm=bravo.gif]
lukajana RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (7.10.2015 14:28:47)

Прекрасен подарок а имаме многу бебушки подготвени за сликање .Кое ли ке најсреќното[sm=smiley1.gif]
Snowhite RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (14.10.2015 8:58:54)

Еве ја листата за најактивните 5 изминатата недела на форум бебе
Ајде да видиме кој е во игра за многу убава награда, награда која ќе остане засекогаш да ве потсетува на најубавите мигови од вашиот живот, професионална фотосесија за вашите најмили

бр.на постови.....член
9........lukajana rr
6........Felly rr
5........Gardenia
5........sandriana rr
4........Melanija rr
4........lolla
3........Hopeful rr
3........Mihaela 2010

Изборот е тесен, 3то, 4то и 5то место го делат по две, затоа ве поттикнувам на поголема активност во оваа недела
Melanija RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (19.10.2015 18:48:39)

Втора недела од наградната игра HAPPY STAR PHOTOGRAPHY

1 бесплатна фотосесија во студиото на HAPPY STAR PHOTOGRAPHY[sm=bravo.gif]

Листата е оваа [sm=smiley1.gif]

бр. на постови / член
9 .........lolla
9 .........Felly RR
8 .........lukajana RR
7 .........sandriana RR
6 ..........AnnaMolly RR
3 ..........Hopeful RR
3 ..........tincule
2 ..........vezilka RR
1 ..........jasmina81
1 ..........Gardenia
1 ..........Kvisko


Уште цели 2 недели за многу корисни постови [sm=bravo.gif]
Felly RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (21.10.2015 16:23:35)

[sm=bravo.gif] за нашите рингерајки, и зголеменат активност оваа недела, ајде да видиме дали третата недела ќе има некои измени во листата. Очекувајте комплетна листа, со вкупниот број на постови за изминатите три недели.
AnnaMolly RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (26.10.2015 11:28:32)

Уште само една недела до крајот на наградната игра!

Еве како изгледа засега табелата според активност на форумот БЕБЕ сметано во последните 3 недели.

33...........lukajana RR
22...........Felly RR
16...........lolla
12...........sandriana RR
10...........tincule

Следната недела веќе ќе го знаеме добитникот на прекрасната награда 1 бесплатна фотосесија во студиото на HAPPY STAR PHOTOGRAPHY

marchi -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (27.10.2015 18:11:34)


ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

Уште само една недела до крајот на наградната игра!

Еве како изгледа засега табелата според активност на форумот БЕБЕ сметано во последните 3 недели.

33...........lukajana RR
22...........Felly RR
16...........lolla
12...........sandriana RR
10...........tincule

Следната недела веќе ќе го знаеме добитникот на прекрасната награда 1 бесплатна фотосесија во студиото на HAPPY STAR PHOTOGRAPHY[sm=bravo.gif] Нека победат најупорните.
Melanija RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (2.11.2015 12:34:35)

Конечната листа во наградната игра на HAPPY STAR PHOTOGRAPHY која доделува бесплатна фото-сесија за најактивниот форумџија во месец октомври во форумот Бебе.

42 lukajana RR
24 Felly RR
18 lolla


lukajana RR е добитник на оваа фото награда[sm=bravo.gif]
MamaKiki -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (2.11.2015 18:49:52)

lukajana честитки [sm=bravo.gif]
Felly RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (3.11.2015 10:13:00)

Lukajana, честитки!!! Навистина заслужено за многу споделени совети[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
lukajana RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (3.11.2015 15:44:19)

Фала девојки , беше ова многу интересна наградна игра а наградата е многу убава останува голем спомен од мали дечиња [sm=smiley1.gif]
Палешка РР -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (5.11.2015 5:24:47)

Честитки за добитничката [sm=bravo.gif]

Ја молам lukajana RR да достави свои контакт информации на glaven.urednik@ringeraja.mk
bucko mal -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (5.11.2015 10:33:09)

Chestitki lukjana RR, sosema zasluzeno [sm=bravo.gif]

ИЗВОРНА ПОРАКА: lukajana RR

Фала девојки , беше ова многу интересна наградна игра а наградата е многу убава останува голем спомен од мали дечиња [sm=smiley1.gif]

lukajana RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (25.11.2015 17:42:31)

Девојки ние се сликавме [sm=smiley1.gif] супер поминавме сликите се преубави .
Дел од рингерајки веќе ги видоа на фб а еве и овде ке ставам неколку да ги видите [img]http://www4.slikomat.com/13/1125/48x-122911.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/13/1125/tdx-122786.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/13/1125/9v-122403.jpg[/img]
marchi -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (25.11.2015 17:48:36)


ИЗВОРНА ПОРАКА: lukajana RR

Девојки ние се сликавме [sm=smiley1.gif] супер поминавме сликите се преубави .
Дел од рингерајки веќе ги видоа на фб а еве и овде ке ставам неколку да ги видите [img]http://www4.slikomat.com/13/1125/48x-122911.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/13/1125/tdx-122786.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/13/1125/9v-122403.jpg[/img]

super ste [sm=smiley20.gif]
lukajana RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (25.11.2015 23:09:55)

Фала Марчи ,има уште слики која од која поубава [sm=smiley1.gif]
sandriana RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (26.11.2015 10:49:08)

Одлични фотографии - и мајсторот и моделите [sm=bravo.gif]
lukajana RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (26.11.2015 21:45:58)

Мајсторот добар си беше ама малиот модел на бегање го сликаа ,добро и толку што успеа да извади [sm=smiley36.gif]
Melanija RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (26.11.2015 23:02:13)

Супер слики ,навистина право за HAPPY STAR PHOTOGRAPHY [sm=bravo.gif]
MamaKiki -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (27.11.2015 0:03:48)

lukajana сликите се за hollywood [sm=bravo.gif]
Бравво и за happystar , атмосверата е неповторлива и весела ! Ах да бев поблиску до Ск уште утре тргнував за ваква убавина [sm=smiley1.gif]

малечките се прекрасни а и ти како мајка [sm=smiley1.gif]
mommy_angels RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (28.11.2015 15:44:08)

Сликиве се мелем за очи,преубави се.Туку Лукајана едвај те препознав,ауууу ептен си женска и пол [sm=smiley20.gif]
Felly RR -> RE: HAPPY STAR PHOTOGRAPHY ги наградува најдобрите форумџии! (29.11.2015 15:11:24)

Преубави лукајана!!! Ќе останат одличен спомен[sm=smiley27.gif]
Страница: [1]