|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Негувателка/жена за чување деца
29.8.2015 18:45:05   
Jasica
Здраво на сите,
Може ли некој да ми препорача жена за чување 11-месечно бебенце? Го дадов во градинка и во рок од месец и половина двапати ми се разболе. Очајно ми треба жена за чување, по можност од Аеродром или Ново Лисиче. Имате некој контакт? Благодарам најмногу
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Негувателка/жена за чување деца
29.8.2015 23:37:00   
lukajana RR
Jasica добредојде на р-раја user posted image постот ти го префрлив во темата Оглас се надевам ке ти пише некоја р-рајка.
Поздрав

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Jasica)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

dali vozite avtomobil?
majka 79da,bez problem (47%)

ne,a imam vozacka (18%)

ne i nemam vozacka (29%)

retko (7%)


Број на сите гласови: 118

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!