|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  12 13 14 15 [16]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Новогодишна елка
14.12.2014 19:58:49   
caciana
user posted image

Eve ja mojata elka..konecno uspeav da prikacam slika... Malecka e no slatka user posted image

_____________________________

Life is party :D :*

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 376
   RE: Новогодишна елка
30.12.2014 12:16:24   
bucko mal
Devijki ajde nekoja slikicka,da gi vidime vashite elki.Jas mojava uste ja nemam slikano,ali vetuvam deka ke ja stavam tuka.

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 377
   RE: Новогодишна елка
30.12.2014 14:36:07   
Melanija RR
Ilina87 ја украсивте елката?user posted image

Убави елки имате user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 378
   RE: Новогодишна елка
30.12.2014 21:50:53   
Ilina87
Да Меланија, ја украсивме. Сега засега е здрава права, со по некој лампион изместен user posted image . Од почетокот не ја допираше многу, се плашеше, сега и го зеде редот user posted image . Многу е запнат по дедо мразовците, имаме два т.е имавме, на едниот му ја извади ногата и така user posted image .
Вие ја украсивте или зедовте некоја помала?

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 379
   RE: Новогодишна елка
30.12.2014 21:55:40   
Melanija RR
Оставивме за догодина user posted image и мојот е фанатик по Деде на тв а го види вика,играчки со деде ,лепенки на врата деде,календар деде user posted image се во знакот на деде... на црковен календар па деде user posted image а во градинка плачел на сликање и дома ни дојде пак плачешеuser posted image

Најинтересно на тв се покажаа свештени лица со бради и тој пак дедеuser posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Ilina87)
Непосредна врска до пораките: 380
   RE: Новогодишна елка
31.12.2014 0:31:32   
Ilina87
Хахахаха циркус.
Ние Дедо Мраз го викаме Мас user posted image .
За сликање ништо не се сликавме, се уплаши и почна да плачи. Ај до година здравје ќе разбираат повеќе. user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 381
   RE: Новогодишна елка
2.1.2015 12:13:02   
bucko mal
Eve ja nashata elka:
user posted image

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот Ilina87)
Непосредна врска до пораките: 382
Страница:   <<   < Претходна страница  12 13 14 15 [16]
Страница: <<   < Претходна страница  12 13 14 15 [16]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?