|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Се породи Ki4iko!!!
27.1.2015 10:41:43   
LoveableMe RR
Честитки да е жива и здрава и само убавиниuser posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Се породи Ki4iko!!!
27.1.2015 12:19:30   
bucko mal
Cestitki Ki4iko,da e zdrava I ziva kerkata,samo radost I sreka da vi nosi user posted image

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Се породи Ki4iko!!!
27.1.2015 13:07:02   
AnnaMolly RR
ЧЕСТИТОООО нека е здрава и жива убавицата, само радост да ви носи во животот!!!

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Се породи Ki4iko!!!
27.1.2015 13:37:44   
sandriana RR
Ki4iko user posted image user posted image Нека е жива и здрава бебушка, умна девојка да расте user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Се породи Ki4iko!!!
27.1.2015 13:57:47   
miana
Честито...Нека е жива и здрава керкичкатааа user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е краток. Крши ги правилата, простувај брзо, бакнувај бавно, сакај вистински, смеј се неконтролирано и никогаш не жали за нешто што те насмеало.

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Се породи Ki4iko!!!
27.1.2015 14:05:52   
mesecina83
Cestitki za novite mami za novorodenite bebinja da bidat zivi i zdravii da bidat najgolema gordost na roditeliteuser posted image user posted image

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Се породи Ki4iko!!!
28.1.2015 10:41:06   
Felly RR
user posted image
Честитки Ки4ико!!!! Нека е здрава и жива ќеркичката!!!

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Се породи Ki4iko!!!
28.1.2015 20:46:08   
caciana
user posted image
Честитки Ки4ико да ти е здрава и жива ќеркичката user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is party :D :*

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Се породи Ki4iko!!!
29.1.2015 3:05:31   
Defne90 RR
Честитки Ki4iko да ти е жива и здрава ќеркичката и само убавини во животот да ја следат.user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Се породи lolla!!!
5.2.2015 11:00:22   
LoveableMe RR
Се пoрoди lolla!!!!!

Честитки да е жив и здрав и само убавиниuser posted image user posted image user posted image
user posted image
< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 5.2.2015 11:49:59 >


_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Се породи lolla!!!
5.2.2015 11:03:16   
Malecka23
Cestitki neka e zivo i zdravouser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Се породи lolla!!!
5.2.2015 11:16:30   
Hopeful RR
Јеееее!!! user posted image user posted image user posted image

Честитки lolla, цело време те мислев!!! Нека е жив, здрав, насмеан и сакан цел живот, и вие двајца со него!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Се породи lolla!!!
5.2.2015 11:20:05   
Mihaela 2010
Cestitki i od mene lolla...bidete zivi i zdravi

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Се породи lolla!!!
5.2.2015 11:29:48   
весник
ЧЕСТИТКИ ЛОЛА..НЕКА Е ЗДРАВ И ЖИВ И ДА РАСТЕ БЕЗГРИЖНО ПОКРАЈ МАМА И ТАТО!!!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Се породи lolla!!!
5.2.2015 11:53:05   
Melanija RR
lolla да ви е жив и здрав, голем да расте,среани и весели да сте тројцата user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот весник)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Се породи lolla!!!
5.2.2015 13:09:59   
lukajana RR
Честитки Лола да ти е живо и здраво синчето и големо да расте

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Се породи lolla!!!
5.2.2015 13:16:24   
princessa
Да се живи и здрави сите нови рингерајчињаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

All of us have our own beliefs, opinions. These inner assumptions rule and govern our lives. A suggestion has no power in and of itself. its power arises from the fact that you accept it mentally!

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Се породи lolla!!!
5.2.2015 14:54:39   
Mila mamicka
 Честитки lolla, да е жив и здрав синот и голем да расте, и да ви го исполнува животот со најубави моменти 

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот princessa)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Се породи lolla!!!
5.2.2015 16:11:39   
kapina
Lola cestitki

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 5.2.2015 23:08:43 >

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Се породи lolla!!!
5.2.2015 16:24:16   
gina
cestitki user posted image user posted image user posted image lolla neka e zivo i zdravouser posted image

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 5.2.2015 23:09:05 >

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Се породи lolla!!!
5.2.2015 22:29:00   
Defne90 RR
Честитки и од мене lolla нека е живо и здраво малото сонце.user posted image user posted image
user posted image

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 5.2.2015 23:09:35 >


_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Се породи lolla!!!
6.2.2015 8:58:42   
Felly RR
user posted image
Честитки ЛОла!!! Не знаеш колку те мислев, нека е здраво и живо!!! Пиши ни!

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Се породи lolla!!!
6.2.2015 10:04:38   
sandriana RR
user posted image

Честитки lolla, бидете живи и здрави user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Се породи lolla!!!
6.2.2015 11:14:43   
Bea
Lolllaaaaaaa - честитки мила!
Нека е жив и здрав баткото, многу радости и љубов да имате со него!

user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Се породи lolla!!!
6.2.2015 13:44:41   
sanjaaaa!
Lolla, ki4iko честитки за бебушките, нека ви се здрави и живи, големи да растат!!!user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bea)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

dete
izabelicka

cetvrto dete vo semejstvoto

da (43%)

ne (57%)


Број на сите гласови: 7

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!