|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Просјаци-треба ли да им се помогне?
15.2.2011 13:37:14   
strelec 8
bidejki vo nasiot grad e pazar vo cetvrtok i se isti prosjaci doagaat..edna majki gi vlece decata so vozovi od grad vo grag i gi tera da prosaat.a taa edna malo bebe od nekolku meseci na sred zima samo na hulahopki i edna tekna bluza.i place i place toa bebeto .greota.i ne sakaat hrana tuku pari.nekolku cetvrtoka pored im dava po nekoj denar.eden den mi bese puknat filmot od rabotata i vo tasnata samo so 10 denari bev.odam i majkata mi veli aj dajte nekoj denar za ovie deca.koga poglednuvam vo taa kutijata polno pari se 10 i metalni pari.i jas i velam slusi zeno momentalno ti si pobogata od mene i i ja pruzam rakata i i vikam daj ti na mene nekoj denar.samo me pogledna i si otide.

(Одговор на членот anedespo)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Просјаци-треба ли да им се помогне?
15.2.2011 15:58:43   
mama26
zalam za decata ,samo toa a za vozrasnite ic ne mi e gajleuser posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот strelec 8)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Просјаци-треба ли да им се помогне?
30.11.2014 19:46:45   
caciana
Im pomagam samo na decata... Aonie koi sto setaat po kuki ne! Sekoj vozrasen covek moze da zastane i da raboti , nema potreba da prosi. A za decinjata mi e mnogu zal zatoa sto nema pameten covek da gi ispravi na prav pat user posted image

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Просјаци-треба ли да им се помогне?
30.11.2014 19:47:43   
scared RR
Ако имам нешто ситно им оставам..

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 29
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?